Wpis z mikrobloga

Zarzuce przykładem propagandy jaka jest serwowana Rosjanom.

Telewizja Rossija1 (jeden z dwóch najwiekszych publicznych kanałów w Rosji) twierdzi że zamieszki na #marszniepodleglosci były prowokowane przez tych samych osobników którzy rozkręcali Majdan i brali udział w tragicznych zamieszkach w Odessie. Są to rzekomo polscy ultraprawicowcy ktorzy wczesniej zostali wytrenowali na tajnych szkoleniach przeprowadzonych w Polsce żeby dokonac zamachu stanu na Ukrainie. Kiedy to sie udało wrócili do Polski i na Marszu Niepodległosci rzucali w głowy swoich policyjnych instruktorów kostką brukowa i koktajlami Mołotowa.

Jaki dowód ma Rossija1 na to ze to ci sami ludzie? Bo mieli założone maski i kominiarki które były tak popularne na Majdanie. No i taktyka zadymiarzy jest wg. telewizji tak znakomita że mogli sie tego nauczyc tylko od wysoko wykwalifikowanych specjalistów. No padłem. Przeciez w tym roku to chaotyczne były te ruchawki to już na stadionach kibole sa lepiej zorganizowani. Rossija złowróżbnie dodała że wydarzenia w Warszawie pokazaly ze można wywołac zamieszki podstawionymi ludźmi i legalna władza ktora sie dla kogos stanie niewygodna moze zostac zmieciona za pomocą ich i dołaczajacych nazistów(?).

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #ruskalogika
  • 67
Na espreso tv mówili że to nie kibice legii, a ruscy agenci wywiesili flagę Lwów Wilno na tle polskiej flagi.


@woodywoodpecker: Espresso to niszowa stacja i to była wypowiedz jednej dziennikarki a nie material filmowy z zawartą sugestia wyswietlony w stacji która oglada sto kilkanascie milionów ludzi.
@Stadler: A gdize ja tu krytykuje Ruch Narodowy? Przekazuje tylko to co podała rosyjska telewzija jesli ktos atakuje to wlasnie oni. Ja chyba wyraźnie sugruje co myśłe o tych spekulacjach.

PS. Ciekawe ze ledwo co proponujesz zakopanie topowa wojennego a od razu piszesz o mnie w obrazliwy sposob. Tak bardzo Cie ubodło że ujawniłem antypolski materiał z rosyjskiej tv że znowu nie wytrzymales i chcesz trlowac?
Czy może dyskusja na ogólnokrajowym kanale na którym Amerykanina nazwano ruskim agentem bo nie mówił zgodnie z innymi uczestnikami programu.


@woodywoodpecker: A jaki to ma zwiazek z Polska? Ja prezentuje ten material aby pokazac w jaki sposób wrogi nam kraj atakuje Polske a nie gadac o tym co pokazuje telewizja Ukriany na temat dizalan wojennych.

Poza tym odróżniaj wypowiedzi goscia w studiu czesto w dyskusji na zywo od przygotowanego starannie i
@woodywoodpecker: Zdanie nalezy rozpatrywac z pozostala czescia wpisu. Poza tym i tak te przykaldy ktore przytaczales to pestki bo dotycza sytuacji w mediach kraju ktory walczy z drugim i wokol tego tyczy sie dyskusja w tych przykładach. Tam emocje w programie na zywo sa nieuniknione. Tu jest inna sytuacja.

Tak w ukrianskich mediach tez jest propagnada i dobieranie wygodnych wiaodmosci. Ale przy tym co robia Rosjanie to pestka. Najlepsze jest ze
Wypad mi z tym.


@szurszur: gdzie się wychowuje bez kultury?

Odnosiles sie do tego wpisu wiec pokaz mi gdzie tutaj atakuje RN a nie wrzucasz tekst z przed ilus dni. Nie pisz mi nie na temat.


@szurszur: miałem na myśli całokształt ostatniej działalności.

@szurszur: usunąłeś swój komentarz wyżej. Ciekawe dlaczego? Czy przyznajesz się do błędu i tego, że to co w nim napisałeś to kłamstwo?