Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki jest problem. Potrzebuję pomocy w realizacji jednego ze zleceń.

W czerwcu poznałem wspaniałą kobietę, niestety problem jest tego typu, że od roku jestem żonaty. Wszystko udało się bardzo ładnie pogodzić, bo 4-5 razy w tygodniu wychodziłem "pobiegać". Niestety franca zaczęła coś podejrzewać i każe mi zainstalować endomondo. I tutaj jest moja oferta:

Dla ludzi z #bieganie #sztafeta:

Poszukuję osoby do biegania za mnie. Wymagania:

- osoba ze Śląska, musi dojeżdżać do parku WPKiW i biegać z włączonym endomondo 4 razy w tygodniu, w godzinach pomiędzy 11 a 16. Wymagany dystans jest stosunkowo niewielki, około 7 km w 50 minut. Dostarczam telefon wraz z aplikacją, więc nie musi mieć nic swojego. Oferuję 25 złotych za bieg + 5 zł/h za ewentualny czas dojazd + zwracam wszelkie koszty związane z transportem. Stawki do lekkiej negocjacji, oczywiście oferuję umowę.

Dla ludzi z #programowanie:

Być może da radę zrobić swojego rodzaju emulator pozycji GPS? Wtedy nie musiałbym szukać osoby do biegania. Zlecę więc przygotowanie takiego rozwiązania, proszę o kalkulację kosztów (robocizna + ewentualny sprzęt wymagany do działania)

Oferta jest poważna, osoby chętne proszę o kontakt na PW.
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mojwa: Lol. No ty chyba sobie żartujesz. Albo jesteś jakąś feministką, albo cierpisz na n----------e mózgowe (wybierz jedno).

Jako, że jest więcej niebieskich, możesz mieć mylne odczucia, ale to jest raczej trollowanie. ;)

Ostatnio był wpis, jak jakaś laska zniszczyła chłopu życie, bo powiedział jej, że ma dziewczyne.
  • Odpowiedz
  • 4
@Kopamatakawapl: i byly komentarze ktore ja poparly (odsiewajac oczywiste trolle)?

Może to trollowanie, ale jako kobiete boli mnie, ze naprawde masa mezczyzn (co widac na wykopie) zdaje sie uwazac nas za gorszy gatunek, za glupsze, mniej warte. Kobiete mozna zdradzic, bo przeciez nasza rola w zwiazku sprowadza sie do bycia s--s zabawka. Faceta? Nigdy, co za k---a!!! Na stos z nia, na stos! Nie widzisz tej dysproporcji?
  • Odpowiedz