Wpis z mikrobloga

@Matus20095: Dobra zostawmy ten wątek. Dostałem już łatka złodzieja, niech tak zostanie. Jestem w stanie to przeżyć. Sytuacja miała miejsce prawie 5 lat temu, jak zaczynałem naukę w liceum. Jakoś przetrawię te epitety w moją stronę, chociaż jeżeli wszyscy wiedzieli o tej "chorej" akcji to raczej jeżeli mnie o coś oskarżać to przywłaszczenie niż kradzież. Ale co ja tam wiem :).
@Maliszak: Nie żałuję ci tej kasy, ale ze strony pomysłodawców takiego podziału, było to zdecydowanie #!$%@? rozwiązanie.

Ale tak wyglądają prace wszelkich samorządów szkolnych, studenckich. Ludzie to robią dla korzyści, a te korzyści są. Dla ogółu jest to raczej niekorzystne.
@Pzanty: Tak jak wspomniałem w komentarzu wyżej. Miałem wtedy 16 lat. Zaczynałem naukę w liceum i takie wskazówki dostałem od odchodzącego samorządu. Było to dla mnie dziwne, gdyż podczas nauki w gimnazjum również byłem gospodarzem, ale wtedy nikt nie ruszał samorządowych pieniędzy. Konsultując to z ekipą, która razem ze mną dostała się to samorządu licealnego stwierdziliśmy, że skoro tak do tej pory było to po prostu się przystosujemy. A że było
@Matis666: U mnie we wrześniu w #techbaza jakiś sebek powtarzający klasę zgłosił się na skarbnika. Pani wychowawczyni już go trochę znała i odradzała ale jednak dała się przekonać. Po paru dniach skarbnik zaczął zbierać pieniądze na jakieś książki i wyszło mu około 750zł. Minął tydzień, książek nie ma, dwa tygodnie, wciąż nie ma. Ludzie zaczęli się ciekawić losem swoich pieniędzy i pytali sebę kiedy w końcu dostaną swoje książki. Sebix ciągle
Poza tym ja nie próbuję tłumaczyć swojego zachowania, po prostu objaśniam jak wyglądały i jak nadal wyglądają nadal realia w mojej szkole i jeżeli każdy uczestników tej ustnej umowy - nauczyciele - samorząd - uczniowie wiedzieli jakimi prawami rządzi się funkcjonowanie tego samorządu


@krasecz: Pozdrawiam również.
@Matis666: Przykładasz kasę do ust, nawet nie wiesz ile jest syfu na banknotach..... Wyobraź sobie, że jakiś osrany żul dotykał przed Tobą któryś z banknotów......
@kaatia: Jestem prawie na 99% pewny, że jakiś obsrany żul macał te setki. Na sto #!$%@? procent.

Nie ma nic gorszego od bycia księciuniem/księżniczką. Prędzej ubrudzisz sobie paluszki od klamki w kiblu w Tesco niż od tych stówek.