Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zrobiłem pewną głupotę, otóż obsmarowałem pizzerię Space Pizza z #poznan dodając znalezisko, które znalazło się na głównej z ponad 1700 wykopami. Pizzeria ta miała mnie oszukać dostarczając 40 cm pizzę zamiast 50. Następnego dnia zdałem sobie sprawę, że zachowałem się jak idiota idąc z tym na wykop, zamiast zadzwonić do pizzerii, bo pewnie była to najzwyklejsza pomyłka. Mogę to tylko próbować wytłumaczyć stwierdzeniem z pewnej reklamy - "głodny nie jesteś sobą".

Przechodząc do sedna: źle się z tym czuję, że niewiele myśląc zepsułem opinię tej pizzerii.

Dlatego też mam do Was, mireczki, prośbę:

Space Pizza na facebooku

Proszę o kliknięcie 5 gwiazdek, niech to będzie jakaś rekompensata za te kilkadziesiąt jedynek, które zostały wystawione przez innych z mojej winy.



#pizzaportal #pizza #wykopefekt #afera
oggy - Kilka dni temu zrobiłem pewną głupotę, otóż obsmarowałem pizzerię Space Pizza ...

źródło: comment_Tb0wQVxibldME4DMJXKPbTWPEjMqpAlz.jpg

Pobierz
  • 97
"Drogie lemingi z wykopu - zamiast niszczyć komuś biznes oceniając na 1 restaurację (mimo, że 99% z was nigdy nie zamówiła tutaj pizzy), zastanówcie się trochę - TO NA BANK BYŁA POMYŁKA PIZZERII! Takie rzeczy się zdarzają, szczególnie przy dużej liczbie zamówień. I to nie tylko w tej branży. A klient debil cebulak - zamiast zgłosić reklamację pizzerii to postanowił zniszczyć opinię restauracji na wykopie. Co gorsza, już 1100 osób to łyknęło.
@oggy: od początku miałem ogromną bekę z całej sytuacji. na gołe oko widać było że się #!$%@? w zamówieniu (bo przecież nawet karton za mały) a wszyscy "skandal! oszustwo! jak tak można!"

a beka z was niemiłosierna że zamiast użyć mózgu szkalowaliście dobrą pizze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@oggy: No trochę #!$%@?, bo pomyłki się zdarzają. Wszystko zależy od tego jak zachowała się pizzeria, jeżeli byli dla Ciebie mili i chcieli naprawić swój błąd to niestety dałeś dupy, dlatego zawsze najpierw się dzwoni do lokalu, jeżeli są chamscy albo mają Cię gdzieś wtedy można zrobić taką akcję, no nic nauczka dla wielu na przyszłość.