Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zrobiłem pewną głupotę, otóż obsmarowałem pizzerię Space Pizza z #poznan dodając znalezisko, które znalazło się na głównej z ponad 1700 wykopami. Pizzeria ta miała mnie oszukać dostarczając 40 cm pizzę zamiast 50. Następnego dnia zdałem sobie sprawę, że zachowałem się jak idiota idąc z tym na wykop, zamiast zadzwonić do pizzerii, bo pewnie była to najzwyklejsza pomyłka. Mogę to tylko próbować wytłumaczyć stwierdzeniem z pewnej reklamy - "głodny nie jesteś sobą".

Przechodząc do sedna: źle się z tym czuję, że niewiele myśląc zepsułem opinię tej pizzerii.

Dlatego też mam do Was, mireczki, prośbę:

Space Pizza na facebooku

Proszę o kliknięcie 5 gwiazdek, niech to będzie jakaś rekompensata za te kilkadziesiąt jedynek, które zostały wystawione przez innych z mojej winy.



#pizzaportal #pizza #wykopefekt #afera
oggy - Kilka dni temu zrobiłem pewną głupotę, otóż obsmarowałem pizzerię Space Pizza ...

źródło: comment_Tb0wQVxibldME4DMJXKPbTWPEjMqpAlz.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oggy: "niewiele myśląc"? Dobre sobie. Przecież ty kompletnie nie myślałeś tworząc ten swój nieszczęsny wpis. Zamiast zadzwonić i wyjaśnić sprawę jak normalny człowiek, ty walnąłeś focha i popłakałeś się w internetach. O jakże okrutnie cię oszukano! Buuuuuu...

A może liczyłeś, że dostaniesz roczny abonament na pizzę? Żałosny cebulaku...
  • Odpowiedz
A może liczyłeś, że dostaniesz roczny abonament na pizzę?


@Jogibabu: Nie chciałbym takiej pizzy ze względu na "dodatki" ;)

Żałosny cebulaku...


Również pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@oggy: czy właściciel pizzerii wie o tym, co o-------ś? :D

Bo wiesz, gdybym ja miał restaurację i ktoś by mnie oczernił w internecie, zwłaszcza, że wykop przeglądają tysiące osób o ile nie dziesiątki tysięcy + na demotach kolejne tyle; to za to oczernianie chciałbym odszkodowanie.

Tak czy siak, masz lekcję na przyszłość.
  • Odpowiedz
@Psikot: Oczerniłby ich, gdyby pizza miała 100 fi a on powiedział, że dali mu 30, zamiast sera używają kleju, mięso to naskórek kucharza w panierce a wszystko doprawiają solą drogową. Jeżeli powie, że dostał mniejszą pizze niż zamówił i ma na to dowód to nikogo nie oczernił.
  • Odpowiedz