Wpis z mikrobloga

  • 0
@let_it_be: 2 lata, z tego co zrozumiałem to właśnie tak jest. Na necie znalazłem wątek z forum x kom że facet przytrzasnał matrycą laptopa kabel od zasilacza i matryca pękła. Po przepychankach z ubezpieczycielem wymienili mu matrycę.
  • Odpowiedz
  • 0
@nomadicgoogler: ubezpieczenie obejmuje zalanie i rozbicie ekranu z winy użytkownika. Dlatego się nad nim zastanawiam

@reett: mogę kupić ubezpieczenie do 48h po zakupie tel

@Ch_K: jest zapis ze rażące niedbalstwo użytkownika jest podstawą do odrzucenia ubezpieczenia, ale z tego co czytałem to chyba mają ten zapis po t żeby odsiać cześć ludzi którzy nie napiszą odwołania z
  • Odpowiedz
  • 0
@yodaa1: kupiłem. Po rozmawiałem jeszcze ze sprzedającym i przeczytałem umowę. Ogólnie jeśli będzie się uważało przy zgłaszania żeby nie powiedzieć że np to nie ty a domowik upuscil telefon to wydaje się ok.
  • Odpowiedz
  • 0
@yodaa1: jeszcze nie wczytywałem się w te punkty umowy, ale w sklepie powiedzieli mi, że ubezpieczenie obejmuje uszkodzenie wywołane przez właściciela, albo osobę upoważnioną do używania sprzętu, ale nie mieszkającą w jednym gospodarstwie domowym. Czyli pewnie połowa zgłoszeń jest oddalona przez to, że ktoś powie, że syn upuscil, żona zalała itd.
  • Odpowiedz