Wpis z mikrobloga

@p3k1: @rss: @bykubyk: @Moti: @p3k1: @hypation:

Poznać podludzia po tym właśnie, że będzie sie rzucał do takich osób jak ten pan.

Jak tak można w ogóle!?

Nie rozumiem komu właściwie ten facet miały przeszkadzać. Obce jest mi myślenie, że trzeba się czepiać, atakowac faceta który chodzi w sukienkach. Niby na jakiej podstawie? Co on złego robi? Komu szkodzi?

Jakkolwiek 'niemęskie' by to nie było, to facet
@terenowy: Przeciez to jest jedna z "osobistosci" we Wroclawiu. Ot, koles ma cos nie tak pod kopula i odstawia taki cyrk.

Uwazam, ze jakakolwiek agresja jest czyms absolutnie chybionym - w czym ci ten czlowiek zagraza? Zyj i daj zyc.

Natomiast, gdyby byla natarczywym i agresywnym aktywista srodowisk homo, mozna wtedy zaczac dyskusje czy lepa na "wake up" nie jest dobrym pomyslem ;-)
@hypation: Po pierwsze gimboprzeklinaczu #!$%@? się pisze przez ,,ch'', a nie przez ,,h''. Co ty masz 12 lat? :D

Po drugie zgodnie z Twoją logiką uważasz także, że każdy ma prawo wyzywać cię od najgorszych, wjeżdżać na twoją rodzine itd i to nawet na ulicy? Zgadza się?

Bo coś takiego głosisz właśnie. W końcu ''wolność słowa'', ,,masz prawo'' itd.
Po pierwsze gimboprzeklinaczu #!$%@? się pisze przez ,,ch'', a nie przez ,,h''. Co ty masz 12 lat? :D


@Captaii: Kolejna sprawa, mam ochotę napisać przez h to piszę. eh.

Po drugie zgodnie z Twoją logiką uważasz także, że każdy ma prawo wyzywać cię od najgorszych, wjeżdżać na twoją rodzine itd i to nawet na ulicy? Zgadza się?


@Captaii: Dziecko, odstaw kredki, napij się herbatki i przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.
Ale robmy to z kultura! Zalozmy, ze masz brzydka zone, albo twoja mama ma cycki do pepka - czy powolujac sie na (gimbo)wolnosc slowa, mam prawo twierdzic, ze nazywanie ich raszplami, kulfonami itp. jest objawem mojej kultury osobistej i mam do tego prawo?

Wolnosc slowa to wolnosc w propagowaniu swoich pogladow - nikt ci nie zakazuje bycia konserwatysta. Ale badz konserwatysta kulturalnym, a nie chamem spod monopolowego. Przeciez wszyscy chcemy zyc w
@Aleksander_Newski: Bo jest to mimo wszystko głupie. Ja naprawdę zrozumiem ubieranie się np w sukienkę - przewiewnie, zapewne przyjemnie. Ale buty na obcasie? Dla FACETA? Jeśli to kwestia ideologii, znaczy że jest ona upośledzona, a tylko ktoś głupi by wyznawał głupią ideologię. Jeśli chce się ubierać wygodnie i stąd np sukienki - ok ma to sens. Ale buty na obcasie... jedyna ideologia jaka mi przychodzi na myśl to po prostu że
Myślałem, że umrę, jak nieświadomy kolesia anturażu, wszedłem do niego na konsultacje...


@syn_bogarta: Zawsze mogłeś się spytać o egzamin ustny :P

A ja mam prawo mówić o nim jak chcę. :D


@rss: Masz oczywiście takie prawo, nie możesz jednak kogoś atakować a słowo bywa ostrzejsze i potrafi zabić niejednokrotnie pewniej miecza... A sam facet w sukience... taki sam widok jak baba w spodniach :P

Ergo: Jest dziwak, fakt. Mało to
Wg mnie też chodzi tak bo jest jakimś śmieszkiem. Ponoć ma normalnie żonę, dzieci itp

@p3k1: Pamiętam jak się kiedyś po manifestacjach chodziło za tym gościem licząc na to, że "może go łysi/kibole/inni zaatakują to będziemy mieć fajne zdjęcia na jedynkę na jutro"
widuję go czasem, jak chodzę na zajęcia, ot, niegroźny facet. z tego co wiem, ma nawet żonę. podobno całkiem dobry lektor, więc mi tam osobiście nie przeszkadza (chociaż fakt faktem, myślałam, że w teatrze pracuje albo coś jak go pierwszy raz zobaczyłam :P).

jak nikomu nic nie robi, to po co przeżywać?
@DeMolay: fituje, nie fituje, kilku osobom bez ostrzeżenia pokazałem zdjęcie przyciete tak, że było widać nogi (a potem całość gościa - raz słyszałem, że ma nogi bardziej zadbane niż niejedna kobieta). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej uważam, że gościa pogrzało by w rejonie rynku (czyli tam gdzie jest położone najwięcej kostki) chodzić w butach na obcasie