Wpis z mikrobloga

co się #!$%@?ło xDDD czo ten mój #rozowypasek zrobiła...

jakiś stulejarz napisał do niej taką wiadomość na fejsie

Hej! Dzięki za szybkie od-poke'owanie! :> Piszę dopiero teraz, gdyż jakoś tak wyszło, iż niedługo po koncercie Pink Freud z lekka się upodliłem, więc wolałem siedzieć cicho, bo jeszcze napisałbym coś głupiego. Generalnie postanowiłem Cię w końcu 'szturchnąć' (mam nadzieję, że jeśli używasz Facebooka w jeżyku polskim, tłumaczą to właśnie tak, bo np. na ling.pl widzę coś takiego: "przelecieć kogoś, przerżnąć kogoś, przespać się z kimś, zaliczyć kogoś, posunąć kogoś, walić kogoś" :D), albowiem od pewnego, dłuższego już czasu, regularnie widuję Cię na różnych koncertach, wydarzeniach, na mieście, jak i w ..., gdzie wpadam czasami na soczek (szkoda, że akurat w tych dniach kiedy pracowałaś jedynie przechodziłem w pośpiechu, wszak myślałem o tym, żeby zagadać przy okazji zakupu jakiejś cudownej mieszanki, ale ostatecznie nie wyszło, więc robię to teraz drogą elektroniczną). Do tego okazałaś się kobietą, która uczestniczyła w pewnych zdarzeniach, o których to coś tam zasłyszałem od jednej z naszych wspólnych znajomych. Pomyślałem zatem, iż uda się może kiedyś ustawić na herbatę/kawę/piwo/koncert/spacer/cokolwiek, przeżyć razem coś fajnego, może poplotkować trochę, czy coś tam. Oczywiście nie chcę się w żaden sposób narzucać, niepokoić Cię, ani nic z tych rzeczy - stąd jedynie 'poke', nie zaś 'friend request', co by nachalnym nie być. Możesz to wszystko w razie czego olać, bez ciśnienia. Na moim profilowym jestem do siebie trochę niepodobny, więc jeśli mnie nie skojarzyłaś, tłumaczę iż jestem tą brodatą jednostką z chyba w miarę już długimi dreadami, którą być może gdzieś tam kiedyś zauważyłaś.


Strasznie się rozpisałem, a czas nagli, bo zaraz śmigam do... na pierwszy dzień .... Wybierasz się tam? A na Portishead nazajutrz? Jeśli tak, być może na siebie wpadniemy. Miłego popołudnia i wieczoru życzę, uszanowanko!

i wiecie, co ona zrobiła? Skopiowała wiadomość i chciała wysłać do przyjaciółki z komentarzem "JA #!$%@? CO ZA TYP XDDDD"

ale zamiast tego pomyliła okna i wysłała do tego kolesia xDDDD

#!$%@? nie mogłem ze śmiechu


#stulejacontent #rozowepaski #heheszki #truestory
  • 38
  • Odpowiedz
@highwayone: myślałam, ze głównym powodem do beki jest fakt pomylenia okien, a nie fakt w jaki koleś pisze. Sama pewnie nie dałabym się złapać na taki "podryw", ale koleś nie napisał nic odjechanego.
  • Odpowiedz
@highwayone: Krystusie Toruński ;-; Gość jebnął do laski taki poemat jakby się znali kupę czasu, a on pisze o niej ten stek bzdur, bo go odczepiła XDDD no proszę was. Jeszcze go bronicie, bo normalnie zagadał XDDD Dla mnie normalniejsze i bardziej ludzkie są ataki sebixów typu:

Elo mała, fajnom dupe masz


Niż takie coś. Nawet mi was nie żal :c
  • Odpowiedz
@highwayone @tallman: napraw nie ogarniam o #!$%@? Wam chodzi z tą stuleja gość zagadal naprawdę fajnie i wydaje mi się że takie zagadanie ma największe szanse na znalezienie ogarniętej, fajnej laski z dystansem. Smiejecie się że stuleja bo nie zagadal w realu, ale #!$%@? ciężko zagadać i zainteresować kompletnie obca dziewczynę a taka wiadomość na pewno działa o wiele bardziej niż na żywo 'hej dasz numer/unowisz się?' lub inne
  • Odpowiedz
@Bercik899: Moze ze stylu tego podrywu? Poziom zenady jest tak wysoki, ze czytajac to sam sie wstydzilem chociaz to nie moj tekst.

Teraz go bronicie (z niewiadomych wzgledow?), a domyslam sie co by bylo gdyby wam sie przytrafilo (na 90% wyladowalo by to tutaj)
  • Odpowiedz
@iczka90: Moze nie na Wykop, ale chlopakowi albo kolezance bys o gosciu opowiedziala. Z reszta prosze Cie, to nawet nie podpada pod prywatną korespondencje, to matrymonialny spam ;)

@kapelushh
  • Odpowiedz
@highwayone: Miałam identyczną wtopę... Moja mama zadzwoniła do mnie, że moja koleżanka, powiedzmy miała na imię Małgosia, jest w ciąży. Uznałam, że przekaże informację mojej koleżance (#logikarozowychpaskow), więc napisałam SMSa o treści "MAŁGOSIA JEST W CIĄŻY!" i wysłałam to oczywiście do... Małgosi... Dramat.
  • Odpowiedz