Wpis z mikrobloga

co się #!$%@?ło xDDD czo ten mój #rozowypasek zrobiła...

jakiś stulejarz napisał do niej taką wiadomość na fejsie

Hej! Dzięki za szybkie od-poke'owanie! :> Piszę dopiero teraz, gdyż jakoś tak wyszło, iż niedługo po koncercie Pink Freud z lekka się upodliłem, więc wolałem siedzieć cicho, bo jeszcze napisałbym coś głupiego. Generalnie postanowiłem Cię w końcu 'szturchnąć' (mam nadzieję, że jeśli używasz Facebooka w jeżyku polskim, tłumaczą to właśnie tak, bo np. na ling.pl widzę coś takiego: "przelecieć kogoś, przerżnąć kogoś, przespać się z kimś, zaliczyć kogoś, posunąć kogoś, walić kogoś" :D), albowiem od pewnego, dłuższego już czasu, regularnie widuję Cię na różnych koncertach, wydarzeniach, na mieście, jak i w ..., gdzie wpadam czasami na soczek (szkoda, że akurat w tych dniach kiedy pracowałaś jedynie przechodziłem w pośpiechu, wszak myślałem o tym, żeby zagadać przy okazji zakupu jakiejś cudownej mieszanki, ale ostatecznie nie wyszło, więc robię to teraz drogą elektroniczną). Do tego okazałaś się kobietą, która uczestniczyła w pewnych zdarzeniach, o których to coś tam zasłyszałem od jednej z naszych wspólnych znajomych. Pomyślałem zatem, iż uda się może kiedyś ustawić na herbatę/kawę/piwo/koncert/spacer/cokolwiek, przeżyć razem coś fajnego, może poplotkować trochę, czy coś tam. Oczywiście nie chcę się w żaden sposób narzucać, niepokoić Cię, ani nic z tych rzeczy - stąd jedynie 'poke', nie zaś 'friend request', co by nachalnym nie być. Możesz to wszystko w razie czego olać, bez ciśnienia. Na moim profilowym jestem do siebie trochę niepodobny, więc jeśli mnie nie skojarzyłaś, tłumaczę iż jestem tą brodatą jednostką z chyba w miarę już długimi dreadami, którą być może gdzieś tam kiedyś zauważyłaś.


Strasznie się rozpisałem, a czas nagli, bo zaraz śmigam do... na pierwszy dzień .... Wybierasz się tam? A na Portishead nazajutrz? Jeśli tak, być może na siebie wpadniemy. Miłego popołudnia i wieczoru życzę, uszanowanko!

i wiecie, co ona zrobiła? Skopiowała wiadomość i chciała wysłać do przyjaciółki z komentarzem "JA #!$%@? CO ZA TYP XDDDD"

ale zamiast tego pomyliła okna i wysłała do tego kolesia xDDDD

#!$%@? nie mogłem ze śmiechu


#stulejacontent #rozowepaski #heheszki #truestory
  • 38
  • Odpowiedz
@highwayone: Ja tam nic nie wiem... Ale z czego tu jest beka? Jeśli nie wiedział, że jesteś z nią i myślał że wolna jest to spoko, bo nie pisze nachalnie i pewnie normalnie zrozumie fakt, że jest zajęta. Poskładał to do kupy itp. Może to nie jest zagadanie na żywo ale hej! Trochę wyrozumiałości.
  • Odpowiedz
@Bercik899: Przynajmniej widać, że koleś kumaty, a nie typu sebix "hej laska podpaska Ci mlaska". Nic tu śmiesznego nie widzę. Normalna rozmowa. Bardziej Twoja laska - odpowiedzią nie błysnęła.
  • Odpowiedz
@Bercik899: mam wrażenie, że typek chciał na siłę pokazać swoją elokwencję i wyszło to troche komicznie. Skoro widział ją tyle razy to czemu nie zagadał jak człowiek tylko poakuje na fejsie? wieje stuleją...
  • Odpowiedz
@highwayone: A mi się wydaje, ze po prostu napisał zwykłą wiadomość tyle że w bardziej ogarnięty sposób niż pisanie do kumpla. Raczej nic tu nie chciał udowadniać. A czemu na fejsie a nie w realu? Nie znam go to nie mam bladego pojęcia, ale tylko dlatego nie cisne z tego beki, no bo skąd ja albo Ty możemy to wiedzieć?
  • Odpowiedz
@highwayone: W sumie to marny poziom i Twój i jej. Prawda taka, że gość nic nie #!$%@?ł takiego hardkorowego strasznie, a oboje widać, że się chcecie na nim podbudować. Tak ja to przynajmnej widzę.
  • Odpowiedz