Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazkorwina #jkm #korwin #krul #neuropa

Kolejne mądrości Korwina z jego Facebooka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety: nawet moje żelazne zdrowie nie wytrzymało trudów kampanii. Konkretnie: nie wytrzymało przelotów samolotem "Embraer". To cudo brazylijskiej techniki dobre jest może do lotów przy temperaturze +40ºC - w Europie niestety wieje wszystkimi szparami zimne powietrze. Ludzie, podobnie jak w bydlęcych wagonach wiozących zesłańców na Sybir, starają się uszczelniać to-to zwiniętymi gazetami.


Linie pasażerskie w EU używają Embraerów 140 i nowszych. Wszystkie one mają wysokość przelotową powyżej 10 km. Jak rozumiem, według Korwina na wysokości 10 km w Brazylii jest ciepło? Ciekawe.

Ciekaw jestem też co mu tam wiało do środka? Przecież samoloty pasażerskie posiadają szczelne kabiny ciśnieniowe - myślałem, że dziś nawet dzieci to wiedzą. Nawet gdyby w w kabinie ciśnieniowej były szpary to po pierwsze wiatr wiałby z samolotu na zewnątrz a nie odwrotnie a po drugie... Korwin jak i reszta pasażerów straciłaby przytomność.

Po raz kolejny gratuluje osobom które na niego głosują i ślepo wierzą w to co mówi. #polityka
  • 90
@JakisTamKtosek: Myślę, że większość ludzi popierających KNP (nie licząc gimbofanatyków i części kuców) zdaje sobie sprawę z tego, że Korwin nie jest do końca normalny i w wielu tematach #!$%@? głupoty nie znając się kompletnie na rzeczy (globcio itp.). Nie zmienia to jednak faktu, że KNP i tak jest najmniejszym złem i warto na nich głosować pomimo tego, że Janusz ośmiesza się na lewo i prawo.
Ja gratuluję ludziom, którym się wydaje, że głosowanie na KNP = głosowanie na Korwina.


@poebalo: Nawet zacytowałeś fragment mojego wpisu w którym pisze wprost o Korwinie a nie KNP ale i tak nie zrozumiałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bruceivins:

Bo to jest proste, wyobraźmy sobie że masz kolege, kolega zgrywa eksperta, zna się na wielu rzeczach, w każdej z nich wie najlepiej. Jako że to Twój kolega ufasz mu, on Ci mówi np. wlewaj zamiast benzyny rope, no i Ty to robisz, skutki są katastrofalne dla Twojego samochodu, więc jak np. doradzać Ci będzie jak lokować pieniądze to też go posłuchasz?

Pronlem z Korwinem jest w jego "wszechmądrości" to
@JakisTamKtosek: leciałem niestety niedawno Embrierem i niestety to prawda .. każdy janusz ogarnie że nawiew trzeba przekręcić, bo są tam takie okrągłe wywietrzniki, ale nawet po zakręceniu jest nieszczelność i z boku pizga #!$%@?, podczas kołowania tak wiało ciepłym powietrzem, że w nosie to miałem istną sacharę, chciałem sobie babę z nosa wyciągnąć ( ͡ ͜ʖ ͡) bo przez tą suszę było to aż nie do
z tego co pamiętam da się je "zakręcić". Ale dla niektórych Januszy może to być za trudne :)


@Pieron: to wygląda na to, że stewardessa też była januszem XD
@JakisTamKtosek: To nie kwestia nieszczelności samolotu - bo to jest niemożliwe, wszyscy by poumierali. Ale embraery faktycznie są cholernie głośne i zimne, nie jest to kwestia zamknięcia nawiewu, sam parę razy leciałem, kuźwa jaki tam ziąb i huk jest to ja nie wiem