Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazkorwina #jkm #korwin #krul #neuropa

Kolejne mądrości Korwina z jego Facebooka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety: nawet moje żelazne zdrowie nie wytrzymało trudów kampanii. Konkretnie: nie wytrzymało przelotów samolotem "Embraer". To cudo brazylijskiej techniki dobre jest może do lotów przy temperaturze +40ºC - w Europie niestety wieje wszystkimi szparami zimne powietrze. Ludzie, podobnie jak w bydlęcych wagonach wiozących zesłańców na Sybir, starają się uszczelniać to-to zwiniętymi gazetami.


Linie pasażerskie w EU używają Embraerów 140 i nowszych. Wszystkie one mają wysokość przelotową powyżej 10 km. Jak rozumiem, według Korwina na wysokości 10 km w Brazylii jest ciepło? Ciekawe.

Ciekaw jestem też co mu tam wiało do środka? Przecież samoloty pasażerskie posiadają szczelne kabiny ciśnieniowe - myślałem, że dziś nawet dzieci to wiedzą. Nawet gdyby w w kabinie ciśnieniowej były szpary to po pierwsze wiatr wiałby z samolotu na zewnątrz a nie odwrotnie a po drugie... Korwin jak i reszta pasażerów straciłaby przytomność.

Po raz kolejny gratuluje osobom które na niego głosują i ślepo wierzą w to co mówi. #polityka
  • 90
@JakisTamKtosek: Ale przekierowałeś tę wiadomość na wykop. A tak jak napisał @bruceivins ma ona mały walor prześmiewczy zważywszy na ekscesy Korwe. Poza tym kto normalny ogląda profil gościa, który jara się pół milionem lajków?
@Ralys: No nie wiem - mnie to śmieszy prawie tak bardzo jak wysyłanie baloników w kosmos bo po raz kolejny Korwin pokazuje jak stoi na bakier z fizyką i jak bardzo jest przemądrzały. No i tak jak mówi @Yahoo_, takie rzeczy pokjazują tylko jak bardzo Korwin mało wie na tematy o których się wypowiada jako ekspert - może któryś Kuc się zastanowi i dojdzie do wniosku, że Krul może mieć