Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazkorwina #jkm #korwin #krul #neuropa

Kolejne mądrości Korwina z jego Facebooka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety: nawet moje żelazne zdrowie nie wytrzymało trudów kampanii. Konkretnie: nie wytrzymało przelotów samolotem "Embraer". To cudo brazylijskiej techniki dobre jest może do lotów przy temperaturze +40ºC - w Europie niestety wieje wszystkimi szparami zimne powietrze. Ludzie, podobnie jak w bydlęcych wagonach wiozących zesłańców na Sybir, starają się uszczelniać to-to zwiniętymi gazetami.


Linie pasażerskie w EU używają Embraerów 140 i nowszych. Wszystkie one mają wysokość przelotową powyżej 10 km. Jak rozumiem, według Korwina na wysokości 10 km w Brazylii jest ciepło? Ciekawe.

Ciekaw jestem też co mu tam wiało do środka? Przecież samoloty pasażerskie posiadają szczelne kabiny ciśnieniowe - myślałem, że dziś nawet dzieci to wiedzą. Nawet gdyby w w kabinie ciśnieniowej były szpary to po pierwsze wiatr wiałby z samolotu na zewnątrz a nie odwrotnie a po drugie... Korwin jak i reszta pasażerów straciłaby przytomność.

Po raz kolejny gratuluje osobom które na niego głosują i ślepo wierzą w to co mówi. #polityka
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bruceivins: Jak się wypowiadasz na tematy o których nie masz pojęcia pomimo tego, że nikt cię do tego nie zmusza to znaczy, że prawdopodobnie jesteś idiotą albo ignorantem łaknącym atencji. Takie osoby nie zasługują na głos zdroworozsądkowych ludzi a to nie jest jedyny przykład.
  • Odpowiedz
@bruceivins: Chodzi o to, że Korwin przedstawił siebie jako znającego się na rzeczy. To typowe dla niego. W tematach politycznych ludzie mu wierzą, nawet gdy mówi głupoty i wykazywanie, że myli się w kwestii globalnego ocieplenia spotka się z odpowiedzią, że jest się lemingiem, że wierzy się bezkrytycznie opłaconym przez socjalistyczne reżymy naukowcom.

Wykazywanie głupot politycznych jest więc mało skuteczne. Jego zwolennicy i tak mu wierzą.

Tutaj bzdura jest ewidentna,
  • Odpowiedz
@greyson: Mi się wydaje że pisał o wysyłaniu ładunku a nie o załogowych lotach na marsa. Jak tak czytam wypowiedzi na wypoku to co raz kolejny o tym wpisie Korwina idzie coraz dalej w fantazjach - niedługo ktoś napisze że opisał budowę lądownika kosmicznego.

Zadziwiliście mnie Państwo - przynajmniej: niektórzy. Myślicie, że nie wiem, że między samolotem "Embraer", a bydlęcym wagonem wiozącym zekow do łagrów - są pewne drobne różnice?
  • Odpowiedz
Ja np. kompletnie nie znam się na informatyce - czy z tego możesz wywnioskować cokolwiek na temat mojej wiedzy i kompetencji w innych dziedzinach?


@bruceivins: A Korwin kompletnie nie zna się na ekonomii i lotnictwie. To oczywiście nie oznacza że nie szanuję jego wypowiedzi na temat brydża sportowego, dziedziny na której się faktycznie zna
  • Odpowiedz
Po raz kolejny gratuluje osobom które na niego głosują i ślepo wierzą w to co mówi.


@JakisTamKtosek: Ja gratuluję ludziom, którym się wydaje, że głosowanie na KNP = głosowanie na Korwina. Ja się z nim w wielu sprawach nie zgadzam, uważam, że są lepsi od niego, ale program jego partii jest najbliższy moim poglądom, więc czemu mam na nich nie głosować? Bo jakiś typ na wypoku powie mi, że ma
  • Odpowiedz
@ediz4: czytałem te deklarację ideową. Można się tylko pośmiać z pomysłów o dążeniu do wzoru węgierskiego i likwidacji wszystkiego na wzór kononowicza. Skoro to ma być poważna partia aspirująca do rządzenia krajem to niech się zdecydują na jakąś spójną linię, bo nie wiem komu mam wierzyć. Jakiemuś świstkowi papieru zadrukowanemu tylko z jednej strony czy prezesowi partii.
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Jeśli jest oficjalnym pismem KNP to chyba oczywiste. Jakbyś posłuchał różnych członków KNP to byś spostrzegł że mają różne pomysły na niektóre postulaty Korwina - nie zmienia to jednak kierunku zmian.

@Supercoolljuk2: Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem alfa i omegą w tej dziedzinie i nie mam pojęcia czy luźny artykuł laika w tej dziedzinie jest zgodny z prawdą naukową. Może nam przedstawisz jakieś wyliczenia i
  • Odpowiedz
mają różne pomysły na niektóre postulaty Korwina - nie zmienia to jednak kierunku zmian


@ediz4: rewelacja. Robimy totalny przewrót w finansach publicznych, administracji państwowej, sądownictwie i bezpieczeństwie wewnętrznym, ale jeszcze się nie dogadaliśmy jak to zrobimy. Jak sympatyków takiego komicznego tworu można brać na poważnie?
  • Odpowiedz
@JakisTamKtosek: on jest politykiem, więc mnie jako wyborcę/sympatyka interesuje to, co mówi o polityce, jak dla mnie równie dobrze może sobie wierzyć że samoloty latają dzięki magii, nie ma to żadnego związku z jego działalnością


@bruceivins: szanuję pogląd, ale czy nie brzmi to znajomo do pewnego wycinka z paradokumentu religulous? I nie wnikam tam w kwestie religijne, a to co powiedział senator i zostało podsumowane ciszą.
g.....i - > @JakisTamKtosek: on jest politykiem, więc mnie jako wyborcę/sympatyka int...
  • Odpowiedz