Wpis z mikrobloga

@filiprock: http://forum.bodybuilding.com/attachment.php?attachmentid=5193843 (nie zwracaj uwagi na to, że to bb.com, to PDF z artykułem i badaniami ;))

Cytując podsumowanie:

In conclusion, the literature does not support the efficacy of training early in the morning on an empty stomach as a tactic to reduce body fat. At best, the net effect on fat loss associated with such an approach will be no better than training after meal consumption, and quite possibly it
@shdw: No i dokładnie o tym mówiłem. pierwsze kilka - kilkanaście skurczów jest to glukoza z pracy beztlenowej, następnie przechodzi w prace tlenową która spala glikogen mięśniowe w około 40 - 60 min, po tym czasie zauważalny jest duży wzrost udziału FFA (Free Fat Acids) z którego pobierana jest energia do dalszego wysiłku
@LowcaAndroidow: 3 tygodnie to mało. Nie wiem dlaczego wszyscy tu polecają Ci dalej ciąć kalorie. Po pierwsze to, że ważysz tyle samo nie znaczy, że trening nie działa. Po drugie polecam najpierw poczekać jeszcze 3 tygodnie przynajmniej. Nie każdy organizm reaguje identycznie. No, ale ja nie jestem wykształcony w tym kierunku więc mówię z doświadczenia, sam zdecyduj komu wierzyć.