Wpis z mikrobloga

@Pacjent: Pic na wodę fotomontaż. Nie ma prawa działać jakkolwiek. Ot po prostu mierzy czas wysiłku, a dane typu prędkość, obciążenie i co tam mu jeszcze potrzebne bierze sobie z nieba. Miej to w dupie i jak koniecznie chcesz mieć w kalendarzu trening na rowerze stacjonarnym to równie dobrze możesz go dodać ręcznie przez stronę www.
@filftp: Tak myslalem, ze to sciema, bo niby jak mialo by byc mierzone obciazenie i przebyty dystans, a z drugiej strony liczylem na jakies uzycie zyroskopu, albo cos w tym styku. W ogole to endomondo wydaje mi sie byc spolecznosciowym gowienkiem i ze sportem ma niewiele wspolnego.
@Pacjent:

samo z siebie bez czujników nic ci nic nie zmierzy poza czasem.

Jak chcesz mierzyć jakiś progres to najprościej i najtaniej kupić sobie pulsometr.

Do tego można dokupić czujnik kadencji - to już trochę większy wydatek

Trzeci potencjalny wydatek - czujnik mocy to już niestety dość grube pieniądze.

Na początek jednak w zupełności wystarczy pulsometr który da ci wgląd w twój organizm, pozwoli lepiej gospodarować energią podczas wysiłku oraz da
Pobierz Diabl0 - @Pacjent: 

samo z siebie bez czujników nic ci nic nie zmierzy poza czasem. ...
źródło: comment_ejt0n4s9exF6SevKB1njuVd2UlLuWsHp.jpg
@Diabl0: Na pulsometr jeszcze za wczesnie. Wpierw musze wyrobic nawyki. Od tygodnia, co wieczor, chodze okolo 7 km , bo bieg jest zbyt obciazajacy, teraz chce dolozyc kilkanascie minut tego roweru i chcialem jakos mierzyc postep.
@Pacjent: powinien - w końcu to nie jest do profesjonalnych zastosowań więc drobne błędy pomiarowe i wiedza czy masz aktualnie BPM rzędu 150 czy 154 nie są aż tak istotna.

Bardziej bym się skupił nad formą i rodzajem. Czy to ma być zegarek z pulsometrem rejestrujący tylko podstawowe informacje (tętno średnie, maksymalne i czasy w poszczególnych strefach), rejestrujący cały trening tak że można później wrzucić wykres do komputera, czy też raczej
@Diabl0: Znalazlem sobie hrm, mam zamiar zamowic jutro, bo bedzie troche tanszy. Z jaka aplikacja cwiczysz? Mam endomondo pro, ale wyczytalem, ze nie ma stref tetna, a to dosyc istotne podobno.