@przyjacielsen: Ja mam na to inna analogie.

Kupujesz mieszkanie w wiezowcu (33 mieszkania).
I sasiad z pod 4 mowi "panie ale na tego z pod 16 to pan uwazaj-dziwny jest, wszystkiego sie czepia i ogolnie aspoleczny"

Myslisz sobie ze koles poprostu ma z nim na pienku
  • Odpowiedz
@Shmoikel: To samo Chrześcijanie ;), nawet trochę lepiej po Jezus to u nich drugi po Mahomecie w boskich proroctwach i ma własnoręcznie ukatrupić źródło zła we własnej krwi podczas Końca Świata.
  • Odpowiedz