#zuzel
Czy ktoś widzi logiczne przejście Wiktora Lamparta do Torunia?
Poszedł za kasą, czy myśli, że przy słabej dyspozycji Przedpełskiego, Dudka, Lamberta czy Sajfudinofa dostanie szansze?
Czy nie lepszym pewniaczkiem dla rozwoju byłoby pewne miejsce w 1 lidze?
Czy ktoś widzi logiczne przejście Wiktora Lamparta do Torunia?
Poszedł za kasą, czy myśli, że przy słabej dyspozycji Przedpełskiego, Dudka, Lamberta czy Sajfudinofa dostanie szansze?
Czy nie lepszym pewniaczkiem dla rozwoju byłoby pewne miejsce w 1 lidze?























#zuzel