Trzeba przyznać, że w tym roku dosyć oryginalne prezentacje zawodników są. GKM też nie chciał być w tyle i dosyć ciekawie wyszło z DJ KK( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
Nokimochishii - Trzeba przyznać, że w tym roku dosyć oryginalne prezentacje zawodnikó...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zuzel
Czy ktoś widzi logiczne przejście Wiktora Lamparta do Torunia?
Poszedł za kasą, czy myśli, że przy słabej dyspozycji Przedpełskiego, Dudka, Lamberta czy Sajfudinofa dostanie szansze?
Czy nie lepszym pewniaczkiem dla rozwoju byłoby pewne miejsce w 1 lidze?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@V0lc4n0: W Motorze mógłby być co najwyżej na rezerwie i nie oszukujmy się, ale raczej nie dostawałby szansy do jeżdżenia. A w Toruniu występy na pozycji U24 zakończył Robert Lambert i w jego miejsce wejdzie właśnie Wiktor, więc tam będzie jeździł regularnie :)
  • Odpowiedz
#zuzel #isq #speedway

Siemano żużlowe świry! Jeżeli chcecie sprawdzić swoją wiedzę na temat speedway'a i przy okazji trochę poczuć się jak żużlowiec, to polecam serdecznie Internet Speedway Quiz. Mecze i zawody odbywają się na dedykowanym czacie (pamięta ktoś jeszcze czasy czatów internetowych i polchatu?), więc jest ten vibe "starego" internetu. Uczestnicy startują w biegach po 4 osoby jak na meczach żużlowych (wg tabeli biegowej jak dla zawodów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (październik 2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):


1. Wisła Kraków (138) =0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowości w żużlu wyciągnięte z regulaminu na 2023 rok:

1. Zwiększenie lig zagranicznych do dwóch, w których zawodnicy mogą jeździć
2. Podpisywanie prekontraktów, które mogą obowiązywać nawet na 6 lat, więc można zablokować np. transfery juniorów. Kara za zerwanie takiej umowy to 500 tys. za każdy podpisany sezon
3. Zniesienie limitów płacowych we wszystkich ligach, wprowadzenie ryczałtów do Ekstraligi oraz wszystkie finanse muszą przejść przez kontrakty, nie ma już obejścia przez umowy sponsorskie
4. Koniec z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZZ w I i II lidze tylko za najlepszego zawodnika, a nie za trzech jak do tej pory, w Ekstralidze bez zmian


@Nokimochishii: złotym środkiem byłaby dwójka najlepszych. Trzech to za dużo, drużyna często zyskuje na ZZ za swojego trzeciego zawodnika.
  • Odpowiedz
ktos ma relacje live (video) z Premiership Pairs? Strumyk jest na British Speedway Network ale za $, jakiejs transmisjiz tego za free niestety nie moge znalezc. Jesli chodzi o tekstowa to jest na speedwayupdates
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Często dostaję pytania "mirek, a ile to właściwie kosztuje?". I w sumie nie wiem jakiej odpowiedzi udzielić bo nie prowadziłem nigdy zapisu wydatków. Na nadchodzący sezon postanowiłem się zorganizować nieco lepiej, więc powstała poniższa lista.
Nie uwzględnia ona wszystkich wydatków, w tym kosztów zawodów, treningów, transportu, narzędzi, serwisów w trakcie sezonu itd.
Sucha lista rzeczy, które muszę ogarnąć do 01.03.2023 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirekzuzlowiec #
cinek687 - Często dostaję pytania "mirek, a ile to właściwie kosztuje?". I w sumie ni...

źródło: comment_1666883282JxvpDwBF9lqryUgPFwm6sB.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie każdy sportowy bohater nosi pelerynę a to wydarzenie jakoś specjalnie mi zapadło w pamięci i mimo, że minęło od tego czasu już 18 lat cały czas to do mnie wraca, może dlatego że widziałem to na żywo. Otóż 2004 rok, nie pamiętam ale chyba ostatni albo jeden z ostatnich meczy sezonu Polonii Bydgoszcz z Włókniarzem Częstochowa. Polonia wtedy walczyła o utrzymanie w 1 lidze i o utrzymanie miana (jeszcze wtedy, he
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kefas_safek: Z Sawiną nie mogłeś sobie zrobić wtedy w 2004 zdjęcia, bo on wówczas był zawodnikiem GKMu Grudziądz, chociaż w 2005 był Polonistą i to jaki on o---------ł sezon w 2005 roku, to można mu dożywotnio bić pokłony!
To co piszesz o mdlejącym Robaku oczywiście było w 2004 gdy cały sezon z wielkimi jajami Polonia broniła ekstraligi, chociaż przed sezonem była skazana przez wszystkich na spadek po tym, gdy Gollob
  • Odpowiedz
@lubie_p--o: teatr muzyczny i wiele innych podmiotów też sponsorują, pewnie o dużo mniejszym zasięgu. Jakby nie te dotacje, to już całkiem by się nic nie działo. Jak Cię tak boli, to pisz do nich ze swoim pomysłem, jak będzie dobry, to może coś oprócz narzekania też do społeczności wniesiesz.
  • Odpowiedz