Wpis z mikrobloga

Chugunov na insta wrzucil fragment Człowieka z blizną. Tylko ja mam wrażenie, że to jest pojazd po Rusko? XD

Jak trzeba było być Polakiem to był potrzebny, a jeden sezon gorszy i od razu do wymiany - jeszcze na tego #!$%@? bandytę torowego..

#zuzel
  • 9
  • Odpowiedz
@artorrotorro: Podobie było z MJJ, Wożniakiem, jeden sezon gorszy i poszli gdzie indziej gdzie zaczęli robić bardzo dobry wyniki. Wydaje mi się że akurat Gleb ma potencjał i mogli by go zostawić na jeszcze jeden sezon żeby go sprawdzić.
  • Odpowiedz
@Borysko_88 a co miał Woźniak zrobić, dwa biegi w parze z Woffindenem i potem zastępowany przez Drabika byl. Poszedł do Gorzowa i osobiście ich z półfinału wyrzucił łapiąc formę pod koniec sezonu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co miał Woźniak zrobić, dwa biegi w parze z Woffindenem i potem zastępowany przez Drabika byl


@niezly_kokos: chyba Ci się z Jamrogiem pomyliło. Woźniak choćby w półfinale z Gorzowem właśnie nie był zmieniany od razu mimo, że też nie jechał na miarę możliwości, ale odpalił na koniec.
  • Odpowiedz
@kzrr: @Borysko_88: @niezly_kokos: Woźniak miał problem do Dobruckiego, że nie chce zrobić go prowadzącym pare przez co zawsze startował z silniejszymi rywalami i z gorszych pól startowych. Wtedy mocnymi liderami był Tai, Maciek i Vaszka Milik przez co dla Szymona nie było miejsca no i się obraził. @artorrotorro: Czugunov 2022: 39 miejsce 1,45. 2021: 24 miejsce 1,69. 2020: 26 miejsce 1,76. 2019: 39 miejsce 1,36. To nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Borysko_88: Maciek mu ustawi sprzęt, pokaże ścieżki i gorszy niż Czugunov nie będzie. Bardziej się martwie formą Taia, bo to jedna wielka niewiadoma. Co sezon buńczuczne zapowiedzi o powrocie do walki o IMŚ, a póki co to równia pochyła. Licze na to, że Artiom ich wszystkich odciąży i ze spokojną głową pojadą tak, jak w mistrzowskim sezonie
  • Odpowiedz