Takie nastroje FYI od roku w Zenbox po chyba ponad dekadzie korzystania z ich dawniej perfekcyjnego hostingu. Od absolutnie samego początku. Magia Cyber Folks zmusza mnie do ucieczki stamtąd z wszystkim. Co za banda idiotów.
Odcieli mnie od wypracowanego latami programu partnerskiego i to przeważyło o sprawie już prawie rok temu. Teraz jednak mnie już rozwalają całkiem opłatami za absolutnie wszystko, doliczanie za PHP za reaktywacje u klienta który "sam sobie płaci"
Odcieli mnie od wypracowanego latami programu partnerskiego i to przeważyło o sprawie już prawie rok temu. Teraz jednak mnie już rozwalają całkiem opłatami za absolutnie wszystko, doliczanie za PHP za reaktywacje u klienta który "sam sobie płaci"





























Ja z seohost uciekłem do vh.pl i póki co jest naprawdę nieźle. Niestety seohost mi podpadł niemiłosiernie.