Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
kolacja
- Tosty 68.6% (24)
- Owsianka na mleku 31.4% (11)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Psznie jemy
#gotujzwykopem #zarcie #jedzenie #gotowanie #jedzzwykopem #psznejedzenie #pszne #truskawki
#gotujzwykopem #zarcie #jedzenie #gotowanie #jedzzwykopem #psznejedzenie #pszne #truskawki
źródło: comment_1656596276lNQCfqsvrEjJj591Jio3ER.jpg
Pobierz- 1
@obserwatorrr dla cb również
konto usunięte via iOS
- 1
@gocha_34: Ja głodny właśnie prace skończył
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@ShiftyMan: My braliśmy ten duży zesTw z niebieskiem i na początku związku siadaliśmy w aucie i jedliśmy. A dzisiaj zamiast sushi, to mleko bierzemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@DAISY128: każde czipsy smakują lepiej od tej papki ryżowej
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@blablaelotrzydwazero: Jak można tyle w--------ć? obrzydliwy typ.
@Kajaczek: najśmieszniejsze jest to że jeszcze parę lat temu był zwykłym szczupłym gościem i do tego wege. Bodajże w 3 lata doszedł do takiego stanu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@jestbardzozle: na pewno nie slaska 65% miesa xD idź do masarni, tam będą mieć coś dobrego.
- 1
@jestbardzozle: Kiełbasa z lokalnej masarni. Zbita → mięso + przyprawy. Ekspedientka w sklepie ci doradzi.
@Michal9788: są jeszcze takie z ciasta francuskiego też z tej portugalskiej serii na promce, mmm
- 2
Głupia sprawa, poważne pytanie.
Czy ktoś kojarzy/widział serek waniliowy homogenizowany z żółtym wieczkiem, na którym jest narysowany kotek napinający bicepsy i oblizujący się? Kiedyś był w Dino. Szukam tego produktu lub OSM która go robi/robiła (to był jakiś mały polski zakład o ile pamiętam).
#dino #zywnosc #market #markety #kiciochpyta #pytanie #zarcie #zakupy
Czy ktoś kojarzy/widział serek waniliowy homogenizowany z żółtym wieczkiem, na którym jest narysowany kotek napinający bicepsy i oblizujący się? Kiedyś był w Dino. Szukam tego produktu lub OSM która go robi/robiła (to był jakiś mały polski zakład o ile pamiętam).
#dino #zywnosc #market #markety #kiciochpyta #pytanie #zarcie #zakupy
Jedyny plus tej pogody, to że jak zamowisz żarcie, to na bank przyjedzie ciepłe.
#pogoda #zarcie #gastrofaza #przemyslenia
#pogoda #zarcie #gastrofaza #przemyslenia
konto usunięte via Android
- 3
- 2
@tylko_na_dole: za mało chleba, bez chleba się nie najesz
- 2
@tylko_na_dole: No, to to ja rozumiem. Bez chlebka to grzech
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
@PanBulibu: XDDD u mnie w budzie za 10zl mały kebab i jest dwa razy tyle xD
- 10
@PanBulibu: "talerz kebab big' xDDDD mordo 40 złotych wyrzuciłeś, mogłeś oddać potrzebującym. Albo na wagę daj i reklamacje rób bo tam na bank nie ma nawet 200 gramów
#anonimowemirkowyznania
Mireczki ile wydajecie miesięcznie na jedzenie? Ogólnie to 50% mojego dochodu pochłania mi wynajem pokoju. Reszta kasy cała idzie na żarcie (no oczywiście poza jakimiś podstawowymi artykułami czystości, paliwem, imprezami itp.) Finalnie w miesiącu potrafię wydać 1300 zł na samo żarcie. Nie jem codziennie na mieście, a wręcz przeciwnie. Z wykształcenia jestem kucharzem i lubię gotować stąd też większość posiłków jem w domu. Niedzieli nie wliczam kompletnie w bilans
Mireczki ile wydajecie miesięcznie na jedzenie? Ogólnie to 50% mojego dochodu pochłania mi wynajem pokoju. Reszta kasy cała idzie na żarcie (no oczywiście poza jakimiś podstawowymi artykułami czystości, paliwem, imprezami itp.) Finalnie w miesiącu potrafię wydać 1300 zł na samo żarcie. Nie jem codziennie na mieście, a wręcz przeciwnie. Z wykształcenia jestem kucharzem i lubię gotować stąd też większość posiłków jem w domu. Niedzieli nie wliczam kompletnie w bilans
@AnonimoweMirkoWyznania: duża kwota. Gdzie robisz zakupy? Jakie produkty kupujesz? Bo wygląda jakbyś kupował gdzieś gdzie jest bardzo drogo. Lub codziennie wcinał świeże ryby i wołowinę.
@AnonimoweMirkoWyznania: 500-600 zł na osobę. Jak mieszkałem sam to ~800zł
- 956
- 781
@Pirat_Brodacz: Kurła. 16 złotych za pełen obiad. Toć to jak za darmo.
- 288
Toć to jak za darmo.
@TatoAktywny: może w Warszawie, bo gdzie indziej to tak trochę słaba cena. Wiadomo, restauracje mają drożej, ale jadłodajnie/bary mleczne mają lepsze ceny. Przykład: schabowy/mielony/filet z kurczaka, ziemniaki/kasza, surówka, zupa (rosół/meksykańska) - 12,50 zł. Jak dopłacisz 4 zł to masz wersję podwójną (poza zupą, którą możesz kupić za 4zł) - i to serio jest taka porcja, że ja z żoną się najemy i jeszcze zostaje ziemniaków/kaszy.

























#jedzenie #zarlo #zarcie #ambitneposilkisandrinii
źródło: comment_1664893086C6p0nL0KYHzYeSozPidXgK.jpg
Pobierz