Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
- 2
konto usunięte via Android
- 4
@Benzen: brak znaków przestankowych

Felonious_Gru
- 1
@Benzen: Żeby zaznaczyć przerwy w transmisji
- 1
Zastanawiam się, czy jechać do Warszawy teraz, czy pojechać jutro o piątej rano... Muszę iść do pracy w poniedziałek, ale boję się, że jak wyjadę teraz, to do mieszkania nie dojadę przez te powodzie
#warszawa #zagwozdka #dylematyzyciowe
#warszawa #zagwozdka #dylematyzyciowe
Zaglądam na wykop poza mikroblogowy i tak się zastanawiam, czy to on jest tak okropecznie prawicowy, czy to ja jestem okropecznie lewicowa? Ech...
#cotenwypoktojanawetnie #zagwozdka
#cotenwypoktojanawetnie #zagwozdka
@galaxie500: on jest prawicowy
konto usunięte via Android
- 1
@galaxie500: spadaj na kebaba lewaku!1
#zagwozdka Ciekawe, czy jakaś znana powszechnie osobistość ma konto na Wykopie i ukrywa swoją tożsamość, żeby tak normalnie sobie z ludźmi pogadać ;>
Cień nie istnieje. Nie istnieje też zimno. Cień to po prostu brak światła, ale nie jest bytem odrębnym tak jak światło. Nie są to dwa antagonistycznie występujące byty, a po prostu byt i niebyt. Tak samo ciepło. Ciepło to ciepło, a zimno to brak ciepła. Byt i nie byt. Byt i jego brak.
#zagwozdka
#zagwozdka
@Wulfee: Tak.
- 1
@Sebeq92: Iluzja ludzkiego definiowania co jest czym. W efekcie powstaje dualizm, który powoduje tak p----------ą sytuację jaką często widzimy i doświadczamy nacodzień :) trochę taka #nocnarozkmina ale wszystko rodzi się w naszym umyśle a prawda jest taka, że to nie pewne doświadczenia są złe lub dobre, tylko to my je takimi definiujemy. Ciąża to coś dobrego czy złego? No właśnie zapytaj piętnastolatków którzy wpadną, zapytaj również parę trzydziestolatków,
Zagadka matematyczna:
Urodziłem się w miesiącu, który jest liczbą pierwszą (x), w dniu który jest sumą dwóch liczb pierwszych z czego pierwsza jest równa miesiącowi urodzenia, a druga jest liczbą, której suma cyfr daje też tę liczbę pierwszą (x+ y=dzień) (y=10a+b; a+b=x). Czy z tych danych da się obliczyć datę moich urodzin?
#zagwozdka #matematyka
Urodziłem się w miesiącu, który jest liczbą pierwszą (x), w dniu który jest sumą dwóch liczb pierwszych z czego pierwsza jest równa miesiącowi urodzenia, a druga jest liczbą, której suma cyfr daje też tę liczbę pierwszą (x+ y=dzień) (y=10a+b; a+b=x). Czy z tych danych da się obliczyć datę moich urodzin?
#zagwozdka #matematyka
- 1
- 0
@GrabkaMan: 28 maj, jednak będę musiał znaleźć jeszcze jedną daną, która ograniczy liczbę wyników. Bo ogólnie chodziło o to by zagadka oscylowała wokół liczby 5
- 2
Mam problem:
Użarł mnie kleszcz (wczoraj) i naokoło mam ładne, okrągłe zaczerwienienie- prawdopodobnie reakcja alergiczna. Ale żona jak to żona wysłała mnie do lekarza. Lekarz sam powiedział, że jest trochę za szybko, by powiedzieć czy to coś poważnego, czy właśnie tylko reakcja alergiczna. W związku z tym zapisał mi jakiś antybiotyk i mam go wykupić jakby coś się z tym zaczerwienieniem zaczęło dalej dziać (rozrastałoby się, nie schodziło przez parę dni). Do
Użarł mnie kleszcz (wczoraj) i naokoło mam ładne, okrągłe zaczerwienienie- prawdopodobnie reakcja alergiczna. Ale żona jak to żona wysłała mnie do lekarza. Lekarz sam powiedział, że jest trochę za szybko, by powiedzieć czy to coś poważnego, czy właśnie tylko reakcja alergiczna. W związku z tym zapisał mi jakiś antybiotyk i mam go wykupić jakby coś się z tym zaczerwienieniem zaczęło dalej dziać (rozrastałoby się, nie schodziło przez parę dni). Do
- 1
@eaxene: łykaj tabsy łykaj. Koleżanka miała kleszcza, poszła do lekarza żeby kleszcza usunąć, dostała jakieś tam lekarstwa z przykazem brania. Brała. Potem przyszedł czas na test na boreliozę. Wyszedł wynik negatywny koleżanka radość, a lekarz ją zgasił mówiąc: wynik negatywny nie jest rozstrzygający i tak w zasadzie to nie będzie wiadomo czy choroba jest czy nie ma. Jak będą objawy będzie choroba, jak nie bedzie objawów nie będzie choroby. I
@eaxene:
witam kolegę po fachu (jak zdążyłem się zorientować), choć ja noszę się na zielono. ładne okrągłe zaczerwienienie to tzw. "rumień wędrujący", a więc pierwszy widoczny objaw zakażenia krętkami borrelia. Masz szczęście w nieszczęściu, że od razu Ci się pojawił na skórze, gdyż w 60% przypadków zarażenia boreliozą rumień nie pojawia się, a poważniejsze objawy ujawniają się dopiero po kilku, kilkunastu latach. Wiem
mam ładne, okrągłe zaczerwienienie- prawdopodobnie reakcja alergiczna
witam kolegę po fachu (jak zdążyłem się zorientować), choć ja noszę się na zielono. ładne okrągłe zaczerwienienie to tzw. "rumień wędrujący", a więc pierwszy widoczny objaw zakażenia krętkami borrelia. Masz szczęście w nieszczęściu, że od razu Ci się pojawił na skórze, gdyż w 60% przypadków zarażenia boreliozą rumień nie pojawia się, a poważniejsze objawy ujawniają się dopiero po kilku, kilkunastu latach. Wiem
@efem: Piłą, nożem łatwo nie przetniesz. Piłkę do metalu polecam, albo jakąś o drobnych zębach.
- 3
@GraveDigger: tak myslalem, dzięki
@Oxsis: Tak, nikt nie wie czemu.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
Bez żadnej obrazy ale czy @iniekcja nie kojarzy się wam z damskim nickiem, taką osobą do której można się zwrócić z jakąś troską bądź bólem, licząc na jakąś pomoc z "jej" jego strony. Dopiero teraz zauważyłam że to nie miła kobietka ale męski nick wykopowicza "Ale jestem głupiutka"
Nie obrażam nikogo ani nie miałam zamiaru, po prostu piszę swoje przemyślenie.
#zagwozdka
Nie obrażam nikogo ani nie miałam zamiaru, po prostu piszę swoje przemyślenie.
#zagwozdka
Korzystam z Google Analytics na swojej stronie. GA "widzi mnie" zawsze kiedy wchodzę z jednego z dwóch komputerów, tableta czy kilku telefonów. Jednak jest jedno urządzenie, z którego wejść GA nie zlicza i w ogóle ich nie widzi w Real Time. Jest to smartphone z Cyanogenmod - czy to możliwe, że CM blokuje w jakiś sposób skrypty GA na stronach? Bo to jedyne wyjaśnienie tej sytuacji. Szukałem czegoś na ten temat w
- 2
@detektor_szczescia: pamiętam jak konfigurowałem kilka dni temu 4.1.2 androida to miałem do wyboru, czy google ma zbierać info, czy włączyć gpsy, czy wyłączyć śledzenie w necie
- 1
@vervurax: No to ja mam tu różne przeglądarki na tym CM i one mają jakieś tryby incognito ale mam je powyłączane, więc GA powinno mnie "widzieć".
- 3
Czy nie powinno być tak, że jak szukamy jakiegoś tagu czy mamy go na czarnej liście, to powinno także pokazywać wpisy, gdzie w komentarzach użyty został dany tag?
#zagwozdka
#zagwozdka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@gwynebleid: a oglądałeś http://www.wykop.pl/link/1351139/andrzej-czuma-o-broni-palnej-s---------a-w-szkole-w-usa/ Szkoły to jedyne miejsca gdzie nie można mieć broni, nawet woźny czy dyrektor ;)
- 5
Też czasami tak macie, że napotykacie się na znajomych ludzi w necie, gdzie kiedyś ich gdzieś tam spotkaliście ? #maleinternety #jakiteninternetmaly #zagwozdka #todziwneuczucie
Helenka, Lidka, Amelia, Hania, Malwina... no nie mogę się zdecydować. Muszę mieć 5 cór, no :) #zagwozdka
5
Dąb Pamięci

Niezły kwiatek :)
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#drogiblipie, czy stając na głowie poczuję ciężar ziemi, skoro stojąc na nogach czuję ciężar nieba? #fizyka #metafizyka #zagwozdka






















