Wisła wygrywała 0:1, w 84 minucie kurs na Zagłębie 150. Miałem akurat końcówkę 14zł z tam ogólnej sumy u buka to sobie myślę puszczę. Ale nie no, nie będę odwalał bo nie ma szans...

I...jezu, co tam się stało to ja nawet nie.

Ile bym miał hajsu.

#gorzkiezale #bukmacherka #wislakrakow #mecz #zaglebie #truestory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Insine: Jak nie spadnie to dzięki dobrej grze w maju bo tylko to go ratuje. Ogladam ten mecz i na razie Widzew jak i Zagłębie grają piach, rwana gra co ciężko się ogląda. Obydwie drużyny nie zasługują na ekstraklase
  • Odpowiedz
Ciekawe czy po pobiciu Jeza w lubinskiej bramie jakiego osiedla wojewoda zamknie wszystkie bramy w miescie.

W koncu to niebezpieczne miejsca dla pilkarzy.

Swoja droga niezlym trzeba byc debilem zeby bic kolesia ktory poprostu nie umie grac w pilke.

#zaglebie #lubin #ekstraklasa #kibole
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumpel w pracy powiedział, że on to rozumie i też by się w-----ł. Po wymianie 3 zdań skończyłem dyskusję, bo nie było do kogo gadać. Nie rozumiem jak można być nawet najgorszych piłkarzy. Dziki kraj.
  • Odpowiedz
Zapowiada się na komplet widzów dzisiaj w Sosnowcu! Po raz pierwszy bodaj od pucharowego meczu z Górnikiem w 2009 roku. W kasach przed meczem nie będzie już biletów, wszystkie rozeszły się w przedsprzedaży.

Transmisja meczu Zagłębię Sosnowiec - Wisła Kraków będzie też na TVN Turbo.

W bonusie załączam film z poprzedniego meczu z Wisłą. Pamiętam, że zmokłem wtedy mocno.

#pilkanozna #pucharpolski #wisla #zaglebie #
SirBlake - Zapowiada się na komplet widzów dzisiaj w Sosnowcu! Po raz pierwszy bodaj ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach