Wpis z mikrobloga

Przesiadłem się z Androida na iOS i dziś pierwszy raz korzystałem z nawigacji na nowym urządzeniu (iPhone 7). Korzystam jednocześnie z Yanosika jak i Google Maps. W porównaniu z Androidem zauważyłem dziwne zachowanie w obu aplikacjach:

1. Yanosik - przeważnie pokazywał mi, że jadę obok drogi, którą powinienem się poruszać i odświeżał mi odcinki pokonanej trasy średnio raz na sekundę, a nie "na bieżąco" jak to było na Androidzie.
2. Google Maps - tutaj ładnie trzymał się rysunku drogi na ekranie a odświeżanie trasy odbywało się "na bieżąco" lecz były widoczne takie drobne przycinki jakby na ułamek sekundy wracał do poprzedniego położenia pojazdu względem pokonywanej trasy.

Czy ten typ tak ma? Czy powinienem się martwić?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam tylko, że mam najnowszą wersję iOS oraz najnowsze wersje obu programów nawigacyjnych. Korzystając oddzielnie z obu programów problemy opisane powyżej nadal występują.

#iphone #ios #yanosik #googlemaps
  • 8
  • Odpowiedz
@Crusio: systemowa #!$%@? jeszcze lepsze akcje,w wakacje jak kilkukrotnie jechałem 7 na Mazury to połowy trasy w ogóle nie widział i ciagle gadała, ze mam zawrócić co było mega #!$%@?
  • Odpowiedz
@Crusio: jakiego telefonu uzywales na androidzie ze wszystkie nawi dzialaly plynnie? Pytam bo ja wlasnie glownie trzymam sie iphona bo nawigacje mi na nim nie szaleja a na kazdym LG jakiego mialem byly zawiechy i to konkretne nawet na flagowym w tamtym momencie LG G5 po miesiacu od nowosci. A co do Yanosika u mnie o dziwo dziala normalnie na ip a takie sytuacje mialem na androidzie wlasnie
  • Odpowiedz