Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 1
Czy Wam tez #yanosik nie dziala jednoczesnie z muzyka transmitowana przez BT na #ios? Musze cos przelaczyc? Jak wlaczam Janosika to mi zaczyna muzyke odtwarzac telefon a nie glosniki w aucie. #motoryzacja #samochody
@SwedzeniePieczenie: pobaw sie tym w opcjach yanosika
źródło: comment_Wlm9BGbHsI7aWudNzzj9kYPuvynV1Tha.jpg
Pobierz- 3
@SwedzeniePieczenie: Yanosik ma coś popieprzone z obsługą BT. Poszukaj w ustawieniach Yanosika. Praca w tle czy coś z dźwiękami. Nie pamiętam co mi naprawiło twój problem ale rozwiązanie jest w ustawieniach :)
To jest gowno, jedno i drugie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
@Migfirefox: wezwij na pomoc @Yanosikpl
Jadę dzisiaj wieczorem na urlop i zamierzam pierwszy raz korzystać z yanosika. Gdzie w opcjach można ustawić żeby na stałe było pokazanie mapy zgodnie z globusem, a nie obracanie jej z kierunkiem jazdy?
#yanosik
#yanosik
- 0
@KrzysztofSuchodolski: takie rzeczy ogarnia się na "wlasnym podwórku". Jeżdzisz po mieście/okolicy i uzywasz nowego gadżetu yanosika w tle, aby się nauczyc i przyzwyczaic. Tak na ostatnia chwile to cięzko to widzę.
- 0
@ekanwro: jakoś to było chociaż perspektywa gdańska na południu dziwna
Albo jestem ślepy, albo nie widzę opcji jak się wylogować/zmienić użytkownika w yanosiku. Ktoś wie? #yanosik
- 0
@Marellion: @kitty_katt: zadziałało czyszcząc cache, dzięki
Jest jakaś aplikacja informująca o radarach na terenie Niemiec? Coś w stylu Yanosika naszego. Albo czy jak odpalę Yanosika w tle(bo nawigować się nim nie da, nie wyszukuje trasy), a będę jechał z Google Maps to będzie mnie o radarach ostrzegał? Pytam, bo dziś już na 3 zdjęciach byłem ( ಠ_ಠ)
#yanosik #samochody #fotoradary
#yanosik #samochody #fotoradary
Da się jakoś tego #yanosik ustawić aby sam nie przybliżał powiększenia? Wyłączam auto zoom, oddałam a ten za 5sek znów przybliża.. #motoryzacja
- 1
Nie jeździłem z #cbradio już z 8 lat. Czy opłaca się teraz to kupować do samochodu? Używane jest jeszcze to czy #yanosik wystarcza? #motoryzacja
- 1
@schon: Przed kilku laty zdecydowanie więcej działo się na CB. Z tego co ja zauważyłem to aktywuje się jak ktoś komuś drogę zajedzie albo jak jest korek. O policji itp szybciej dowiesz się na Yanosiku.
@schon: Kompletny bezsens w czasach Yanosik i Waze. No chyba że jest się typowym truckerem ale wtedy to i tak bardziej kółko wzajemnej adoracji niż konkrety.
Uwielbiam smieszków, którzy wjazd do sosnowca oznaczają jako zagrożenie na Janosiku
#yanosik #heheszki #polskiedrogi
#yanosik #heheszki #polskiedrogi
dlaczego w Sosnowcu czeka nas zagrozenie????
to ja biorę :D bo zaraz mi się kończy OC a mam od Yanosika
- 17
te uczucie gdy jedziesz w bezpiecznej odległości za nieoznakowanym i bieżąco raportujesz pozycje na #yanosik XD
- 1
@Joze serio? 36.2 zł na bramkach zostawisz, a masz 2 godziny w kieszeni.
źródło: comment_eLuoyawsufBMHzq7srOZgTymlI0PUnLF.jpg
Pobierz@Joze: Polecam trasę jak na zdjęciu. Od strony Zakopanego to będzie Kiry - Chochołów - Czarny Dunajec - Jabłonka - trochę jazdy przez Słowację - Korbielów - Żywiec - Bielsko Biała - Skoczów - Żory - Gliwice - Wrocław. Jechałem tędy podczas majówki, wtedy kiedy Zakopianka stała zakorkowana już od Gdańska. Spoko trasy S1, A1, S52, A4 pół biedy, wiadomo, że trzeba zjeżdzać co 20 km, bo korki. Na trasie
źródło: comment_rCi0eVQiZNROpcm5N3Gn7p01NyX5pnrG.jpg
Pobierz- 1
@julix97: Nie musisz wybrać trasy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@julix97: możesz nawet mieć inną nawigację a Yanosik nadal będzie robić robotę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@korneliaUber: zapewne wina twojego telefonu, GPS potrafi mieć czasem jakiś błąd i zlokalizować cię na sekundę kompletnie gdzie indziej
@korneliaUber: nie przywiązuj za duzej uwagi do tych wskazań, tam lubią być bzdury. No i jak na kilku urządzeniach jestes zalogowana tym samym loginem to pokaze sumę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@abce: Wyłącz opcje Yanosik Connect w jego ustawieniach i po sprawie.
@thebestisyettocome zwłaszcza połączenie Map Google z yanosiekim, miodzio
@thebestisyettocome: nawigacja "WAZE"ma takie same funkcje i jest bezplatna
Warto przesiadać się z Yanosika na Waze?
Głównie używam jako ostrzegacza, raz na jakiś czas jako navi.
#waze #yanosik #kiciochpyta
Głównie używam jako ostrzegacza, raz na jakiś czas jako navi.
#waze #yanosik #kiciochpyta
@PowerfulTransistor: ostrzegacz: jednak jeszcze janosik górą,
Navi: waze
Navi: waze
@PowerfulTransistor: nie ma potrzeby, Waze jako nawigacja + Yanosik jako aplikacja do ostrzeżeń. Tak będzie idealnie :)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























Mam wypełnić oświadczenie czy przyjmuję mandat i punkty karne.
Mandat jest słuszny więc chyba muszę go zapłacić ale z tego co widzę mogę nie wskazać osoby kierującej (na zdjęciu nie widać) i uniknąć punktów.
Moje pytanie jest takie czy ktoś próbował się odwoływać żeby zmniejszyli potencjalną kwotę mandatu do dolnych jego widełek? 500zł to trochę dużo a