Mirki, ostatnio do biegania zacząłem korzystać ze "sportowych" słuchawek bluetooth od xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zauważyłem, że w momencie kiedy łącza się one z moim #oneplus 6, automatycznie włącza się aplikacja Yanosik. Za każdym razem. Czasem też w trakcie słuchania muzyki. A czasem w trakcie słuchania samoczynnie wyłącza się bluetooth w telefonie. Niestety nie miałem możliwości przetestować z innymi sluchawkami ani głośnikami.

Czy ktoś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmieniłem telefon i #yanosik nie nalicza mi kilometrów, internet jest, lokalizacja, uprawnienia ma. W czym jest problem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ubea_pl i @SuperUbezpieczenia_Pl za takie wypowiedzi życzę wam szkody, gdzie sprawca ma polisę w Gefionie. Cena wcale nie jest jedynym czynnikiem w tej sprawie. Czasem kilka zlotych więcej i można mieć ass, bls. Ważna jest również obsługa posprzedażowa, jakbyśmy chcieli dokonać zmiany na polisie - nie u wszystkich to takie proste bo np nie ma infolini albo trzeba się udać do placówki. Albo zakup oc uprawnia do dodatkowych zniżek na
  • Odpowiedz
Wiem, że temat był już wielokrotnie poruszany, ale zapytam - czy już nastąpił odpowiedni moment, aby używać #waze jako zarówno nawigacji, jak i ostrzegacza zamiast #yanosik? Zauważyłem, że w miastach wszystko elegancko było oznaczone, jeździło tam sporo użytkowników, ale na drogach krajowych poza miastem nie spotkałem żadnego Wazera. Mnie irytuje yanosik, bo nie działa z #androidauto.

GangsterUrodzony2005UA - Wiem, że temat był już wielokrotnie poruszany, ale zapytam -...

źródło: comment_6P6meDrLHeuBTaZl5rGFSr3UpzEiXPOf.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzień dobry,
czy tylko u mnie od kilku dni pojawiły się problemy z okienkiem pływającym aplikacji? okienko pływające pokazuje inne (błędne) zgłoszenia od zgłoszeń właściwych pokazywanych przy pełnoekranowym używaniu aplikacji. ( ͠° °)
#yanosik #xiaomi #redmi4a here
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arveit: jak kto zgłasza? No każdy kto zobaczy nieoznakowany :P. Jaka odległość dokładnie nie wiem, ale jak dosytaniesz komunikat to jest napisane ile do miejsca w którym zostało oznaczenie wykonane.
  • Odpowiedz
@Akuku69: Ja do Janosika mam takie coś Plus Starter za 15 zł, 30 GB na rok po doładowaniu za min. 30 zł. Koszt to 15zł za starter, 30zł doładowanie i chyba jeszcze doładowanie 5zł, razem 50zł za 30GB na rok, działa to bez problemowo, przed tym plusem miałem orange z allegro 50GB na 500dni za 50zł z wysyłką(w chwili zakupu plusa takiej oferty już nie było) wcześniej miałem internetowy play
DRESIARZZ - @Akuku69: Ja do Janosika mam takie coś Plus Starter za 15 zł, 30 GB na ro...

źródło: comment_mIFc8WoAabq9iHVonWHDhx1kQ09MIiET.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Na #yanosik hucznie ogłaszają, że w ten weekend można bezpłatnie sprawdzić oświetlenie w samochodzie. Znalezienie listy warsztatów graniczy z cudem. Ktoś wie gdzie w #poznan jest jakiś warsztat biorący udział w akcji?
@Yanosik
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lorak_1: mój stary huawei słabo łapał gpsa jak go rzucałem na fotel albo koło ręcznego. W uchwycie na szybie zawsze dobrze łapał, i takie są "porady ekspertów" że dach dobrze izoluje gps
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lorak_1: mogę Ci podpowiedzieć, aby nie mieć praktycznie w ogóle problemów z łapaniem sygnału, miej GPSa cały czas odpalonego. Na mi4 przez pewien okres czasu włączałam tylko wtedy, kiedy potrzebowałam, bo myślałam że baterię będzie jadło... A tu nie dość, że baterii nie jadło, to jeszcze GPS w ogóle nie chciał załapać, albo łapał po naprawdę długiej chwili, czym mnie niesamowicie wyprowadzał z równowagi. Odkąd jest włączony cały czas, nie
  • Odpowiedz