Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@felixos: to ma
Nieoznakowani w okolicy kija #yanosik
Zmieniłem telefon i #yanosik nie nalicza mi kilometrów, internet jest, lokalizacja, uprawnienia ma. W czym jest problem?
@rkzm2012: problem jest z yanosikiem przez ostatnie kilka dni... Od momentu ostatniej aktualizacji nie zlicza km dziennych.
Ale przynajmniej u mnie główny licznik się aktualizuje.
Ale przynajmniej u mnie główny licznik się aktualizuje.
Yanosik mi nie nalicza kilometrów :/ ktoś wie może o co chodzi? #yanosik
- 2
@korneliaUber: pewno cos im sie z-----o jak zwykle, dolicza te km w najbliższym czasie :)
Komentarz usunięty przez moderatora
13
Wypadek na DK-1 i pierwsza pomoc po Polsku

Kliknięcie na Yanosiku wypadku i ogień na tłoki
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Hej #yanosik też tak macie ? Ja od aktualizacji nie mam pokazanych żadnych dróg, ale korki itp pokazuje
źródło: comment_fZwO9FeMi5FTJERmcawAxjrMcYv3sh0j.jpg
Pobierz- 0
Korzysał ktoś może z tego ubezpiecznia, które oferuje #yanosik w swojej aplikacji? To jest chyba ergo hestia. Jakie opinie?
#oc #ubezpieczenia
#oc #ubezpieczenia
@starskaj: OC w każdej firmie jest takie samo. Dlatego warto sugerować się tylko ceną. Jak chcesz to sprawdzimy dla Ciebie wszystkie firmy i znajdziemy najkorzystniejszą ofertę.
@Ubea_pl i @SuperUbezpieczenia_Pl za takie wypowiedzi życzę wam szkody, gdzie sprawca ma polisę w Gefionie. Cena wcale nie jest jedynym czynnikiem w tej sprawie. Czasem kilka zlotych więcej i można mieć ass, bls. Ważna jest również obsługa posprzedażowa, jakbyśmy chcieli dokonać zmiany na polisie - nie u wszystkich to takie proste bo np nie ma infolini albo trzeba się udać do placówki. Albo zakup oc uprawnia do dodatkowych zniżek na
Wiem, że temat był już wielokrotnie poruszany, ale zapytam - czy już nastąpił odpowiedni moment, aby używać #waze jako zarówno nawigacji, jak i ostrzegacza zamiast #yanosik? Zauważyłem, że w miastach wszystko elegancko było oznaczone, jeździło tam sporo użytkowników, ale na drogach krajowych poza miastem nie spotkałem żadnego Wazera. Mnie irytuje yanosik, bo nie działa z #androidauto.
źródło: comment_6P6meDrLHeuBTaZl5rGFSr3UpzEiXPOf.jpg
Pobierz- 3
@GangsterUrodzony2005UA: waze jest gówniane, mała liczba użytkowników co przekłada sie na znikome informacje o zdarzeniach drogowych, yanosikowi do pięt nie dorasta w tej kwestii
@GangsterUrodzony2005UA Waze służy jako nawigacja. Ma Cię doprowadzić do celu omijając wszystkie utrudnienia. Wystarczy nie z---------ć i Yanosik Ci nie będzie potrzebny.
- 0
- 1
@kokson ten fotoradar był tak bardzo bez sensu tam xD
- 0
Kto zgłasza nieoznakowanych w #yanosik? I jaką odległość zalicza do "w okolicy"?
- 2
Trochę mi wstyd że dopiero teraz odkryłem Beta #yanosik Dużo ładniejszy i zgrabniejszy interface od normalnej wersji
#nawigacja #motoryzacja
#nawigacja #motoryzacja
źródło: comment_KhCgTA6NOI6w2jl8bvv4lIG9VfLD3eTA.jpg
Pobierz- 0
Potrzebuję karty sim z internetem do #yanosik R lub GPS w samochodzie
Po tym jak wygasł freemium w virgin mobile to lipa
Obecnie mam play z roczną ważnością konta, ale 1kb naliczają jak 500, i pakiet natychmiast znika.
Jest jakaś opłacalna alternatywa?
#internetmobilny #telefony #internet
Po tym jak wygasł freemium w virgin mobile to lipa
Obecnie mam play z roczną ważnością konta, ale 1kb naliczają jak 500, i pakiet natychmiast znika.
Jest jakaś opłacalna alternatywa?
#internetmobilny #telefony #internet
źródło: comment_mfZfAjR8qwSScZYOLVtW5fq0hMgEZa5e.jpg
Pobierz- 1
@Akuku69: Płatne Aero2?
@Akuku69: Ja do Janosika mam takie coś Plus Starter za 15 zł, 30 GB na rok po doładowaniu za min. 30 zł. Koszt to 15zł za starter, 30zł doładowanie i chyba jeszcze doładowanie 5zł, razem 50zł za 30GB na rok, działa to bez problemowo, przed tym plusem miałem orange z allegro 50GB na 500dni za 50zł z wysyłką(w chwili zakupu plusa takiej oferty już nie było) wcześniej miałem internetowy play
źródło: comment_mIFc8WoAabq9iHVonWHDhx1kQ09MIiET.jpg
Pobierz@adasteBatory idioci dodają cokolwiek jako kontrolę policji xD ja raz jechałem i na poboczu dwóch motocyklistów paliło papierosa w kamizelkach odblaskowych. Oczywiście zgłosili jako kontrolę
- 2
@paprykarzszczecinski1: Tylko kto to potwierdza? Inne dzbany. Bo to nie jest "niepotwierdzona kontrola prędkości", a "kontrola prędkości". Naród upada.
- 1
- 0
Słuchajcie, chciałem zapłacić mandat z fotoradaru, ale zgubiłem druczek. Czy ktoś miał taką sytuację? Co robić? ;)
#kierowcy #prawojazdy #mandat #yanosik
#kierowcy #prawojazdy #mandat #yanosik
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 0
A mandat byl wyslany przez policje czy ird ?
- 0
@lorak_1: mój stary huawei słabo łapał gpsa jak go rzucałem na fotel albo koło ręcznego. W uchwycie na szybie zawsze dobrze łapał, i takie są "porady ekspertów" że dach dobrze izoluje gps
@lorak_1: mogę Ci podpowiedzieć, aby nie mieć praktycznie w ogóle problemów z łapaniem sygnału, miej GPSa cały czas odpalonego. Na mi4 przez pewien okres czasu włączałam tylko wtedy, kiedy potrzebowałam, bo myślałam że baterię będzie jadło... A tu nie dość, że baterii nie jadło, to jeszcze GPS w ogóle nie chciał załapać, albo łapał po naprawdę długiej chwili, czym mnie niesamowicie wyprowadzał z równowagi. Odkąd jest włączony cały czas, nie






























Czy ktoś