Orientuje się ktoś, czy można połączyć jakoś konto mobilne Yanosika z urządzeniem Yanosik GTR? Przy rejestracji urządzenia podałem tego samego maila, ale widzę, że nie nalicza mi kilometrów, które zrobiłem na samym GTR, bez włączonej aplikacji mobilnej
#yanosik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobrałem apkę, dodałem samochód i wyliczyło mi 163 zł/msc OC. Pojeździłem tydzień, ocena 8.0, wymusiłem odświeżenie oferty poprzez usunięcie samochodu i dodanie go jeszcze raz... 195 zł. Co ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#yanosik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy ktoś z Was wie może czemu Yanosik nagrywał moje podróże a w pewnym momencie tak przestał?

Dzisiaj była potrzeba skorzystania z nagrań, patrzę, a tam tylko ostatnie 3 minuty i to w najgorszej jakości :(

Czy te ustawienia przywracają się do fabrycznych jak jest jakaś aktualizacja?

Czuję
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hadronpl: - Jak to mieć taki kubek, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa,
  • Odpowiedz
#yanosik siema. Czy udało się komuś wystawić auto przez yanosika?? Dodałem auto ale opcji wystawienia na allegro nie ma :x
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jabolsy: jeszcze z bety nie wyszły lipcowe przecieki dotyczące ograniczen prędkosci i zglaszania wypadkow wiec za szybko sie nie doczekamy, ale w Yanosiku pewnie dziś trzęsą portkami
  • Odpowiedz
#android #huawei #googleplay #yanosik
Potrzebuję telefonu ktory będzie na stałe w telefonie i będzie służył jako nawigacja. Jest u mnie w okolicy Huawei Y5 za 50zł, z androidem 5.1 ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy na 5.1 jest dostępny Yanosik. Ktoś coś wie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy na iOS jest możliwość, aby w Yanosiku lub Google Maps jak mam włączoną nawigację i np. póki nie muszę skręcić lub zaakceptować bądź odrzucić fotoradaru, aby ekran był wygaszony i aktywował się jedynie podczas wcześniejszych opisanych przykładowych zdarzeń? #yanosik #ios #iphone #googlemaps
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie o ubezpieczeniu samochodu od Yanosika. Wyliczyli mi za bezpieczną jazdę 435zł na rok
co jest bardzo małą kwotą ( w pzu najtaniej jak znalazłem na rynku płaciłem 840zł za rok)

#ubezpieczenia #yanosik #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach