Wczytują się wam w #yanosik jakiekolwiek kupony #orlen #vitay ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2

pshemeq
via Android- 0
@lunga u mnie w ogóle nie mogę się zalogować

narowerzesamochodem
via iOS- 0
@lunga: kupony tak. Za to nie działa mi ta zniżka na kawę na Orlenie po 2h jazdy - nie nalicza w ogóle czasu.
@PodprzestrzennyKolektywPizzy: mam janosika od marca 2017 i nigdy tego się nie dało wymienić
@PodprzestrzennyKolektywPizzy: @Cesarz_Polski: te krople po każdym tygodniu same się wymieniają na kupon na punkty przy zatankowaniu >= 25l paliwa. Ilość punktów zależy od ilości zebranych kropel (ale nie 1:1 tylko są progi). Po każdym tygodniu dostajesz kupon (w zakładce kupony powinien być) ważny w danym tygodniu.
źródło: comment_NA6XrXFYbWxz81Bp44DpFHp8z1dZmZOy.jpg
Pobierz#pokazyanosika #yanosik
No dobra, myślałem, że lepiej nie będzie (było 3.3), a tu taka miła niespodzianka z ranka :)
No dobra, myślałem, że lepiej nie będzie (było 3.3), a tu taka miła niespodzianka z ranka :)
źródło: comment_UIcpguxpwtCHFx95NX7yF2ve6F1Qhj4M.jpg
Pobierz- 2
hej Mirki,
jak mam włączone komendy w yanosiku to nie moge juz dyktowac smsów ani docelowego miejsca w google maps - da sie to jakos obejsc nie wyłączając komend głosowych w yanosiku ?
#yanosik #android #googlemaps #honor #honor8
jak mam włączone komendy w yanosiku to nie moge juz dyktowac smsów ani docelowego miejsca w google maps - da sie to jakos obejsc nie wyłączając komend głosowych w yanosiku ?
#yanosik #android #googlemaps #honor #honor8
- 2
hej Mirki,
też macie problem, ze yanosik tak drenuje baterie ? mam właczony yanosik + właczony videorejestrator w nim. Włączyłem wygaszanie ekranu po 30 sekundach i jest w wiekszosci ciemny ale to nic nie daje - bateria leci na ładowarce w dół.
Pomaga tylko blokowanie ekranu - yanosik dalej ostrzega i nagrywa i wtedy bateria idzie powoli do góry.
#yanosik #honor #honor8 #android
też macie problem, ze yanosik tak drenuje baterie ? mam właczony yanosik + właczony videorejestrator w nim. Włączyłem wygaszanie ekranu po 30 sekundach i jest w wiekszosci ciemny ale to nic nie daje - bateria leci na ładowarce w dół.
Pomaga tylko blokowanie ekranu - yanosik dalej ostrzega i nagrywa i wtedy bateria idzie powoli do góry.
#yanosik #honor #honor8 #android
- 1
- 1
@daaniel121 Yanosik - uprawnienia aplikacji (albo dodatkowe uprawnienia) - zezwalaj na pływającą ikonę (czy jakoś tak)
@daaniel121 jak klikniesz na ikonę to pokazuje - ale bez sensu jechać z cały czas otwartą, zasłania za dużo
- 0
@WatchYourBack: myślę, że możesz być miło zaskoczonym, bo też już mnie ta nawi w yanku denerwowała jakiś czas temu, ale teraz już śmiga ładnie
ostatnio jak jechałem byłem mimo zaskoczony jeśli chodzi o navi w yanosiku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@daaniel121: pytasz czy tobie zrobil? raczej nie. blysk powinno byc widac na filmie chyba
@daaniel121 czerwone też robi ale może ma jakaś tolerancję. Podobno robi też losowo zdjęcia dla kalibracji, albo wylapania osób bez pasów, ale nie wiem czy to prawda
Od czego zależy liczba gwiazdek? Mimo większej ilości podziękowań i przejechanych km mam ich mniej niż wiele innych osób. Słyszałam ze gwiazdki oceniają „wiarygodność”- tym bardziej nie rozumiem mojej małej ilości. Czy to wpływa na wyliczone przez yanosika oc? #yanosik
źródło: comment_kxCLhAHRItwOLP0z4eXi72hklHwP8nRQ.jpg
Pobierz- 1
@olifjaturq: tak :) janosika mam jakoś od kwietnia tamtego roku :P
a tak poważnie gwiazdki idą ci wraz ze stopniem w "yanosiku" ;)
a tak poważnie gwiazdki idą ci wraz ze stopniem w "yanosiku" ;)
- 1
@Notabene: fajna sprawa ta aplikacja, ja teraz nie wyobrażam sobie dłuższych tras (dla mnie dłuższa to 100km Haha) bez yanocha. Szerokiej drogi Mirku :)
Mirki, korzystam z nawigacji #googlemaps, bo bardziej odpowiada mi niż #yanosik. Jednak chciałbym, żeby Yanosik włączony w tle informował mnie o potencjalnych zagrożeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam z tym problem, ponieważ mając włączoną nawigację z google i w tle zminimalizowanego yanosika w formie tej "czarnej kuleczki" po kilku minutach jakby się zacina i przestaje mnie o czymkolwiek informować, nie pokazuje nawet
@bartkowniq: zobacz czy w tle masz włączony w aplikacji
źródło: comment_FA3XtRAfFO11vOeid8uQTXFdR3Q6AuaT.jpg
Pobierz- 2
@bartkowniq: Zainstalowane aplikacje -> Yanosik-> oszczędzanie energii-> bez ograniczeń
Według #yanosik jestem 7 właścicielem samochodu.
źródło: comment_Sm4LcoKQdMrV2RvFjnBwuCBZywm68DnM.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 57
A Ty ilu kierowców ostrzegłeś/aś przez ostatnie pół roku? #yanosik #pokazyanosika #chwalesie #motoryzacja
źródło: comment_8IioqouMfDboiaNTycs8NnuzMsWvhlra.jpg
Pobierzczy wam też yanosik od wczoraj nie nalicza kilometrów?
#yanosik
#yanosik
- 1
@aczytowazne: właśnie miałem pisać na tagu to samo pytanie. Jak się kliknie w stopień to jest naliczone, ale jak się w styl jazdy to od wczoraj nic nie ma.
@aczytowazne: @prawdziwek: @Kubek_Kibica_Reprezentacji: @ftswwa: @mikuss: @dizel81: Napisałam do nich wiadomość, pracują nad tym ale widzę, już nalicza normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Mireczki jak to wygląda z tymi fotoradarami, rejestratorami przejazdu na czerwonym w #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto. Chodzi mi o te z sytemu Tristar. Bo wg strony canard to w trójmieście nie ma żadnego fotoradaru ani rejestratora. W necie nigdzie nie mogę znaleźć żadnych świeżych informacji.Działają one w ogóle ? #motoryzacja #yanosik #fotoradary #policja
Jeszcze 2-3 lata nie będą działały, ponieważ były dofinansowane ze środków UE i nie mogą zarabiać na mandatach. Miłego śmigania( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AmokK wystarczy nie jeździć na czerwonym świetle i się nie ma co martwić o mandat
Czy Yanosik na iOS nie ma informowania komunikatami o Kontrolach? Zgłosić się da, ale nic nie krzyczał, że stoją a stali i Android informował. Sprawdziłem ustawienia i fakt, domyślnie miałem wyłączoną pracę w tle - co mam nadzieję tłumaczy brak komunikatów gdy główną aplikacją było Google Maps. Ale w ustawieniach nie ma wzmianki o kontrolach jak widać na załączonym screenie. Informuje czy nie, bo jak dotąd korzystałem na tym telefonie tylko raz
źródło: comment_9e1D8kThnIGRILRzvF3as6anW3kz3tnH.jpg
Pobierz@kurvvawszystkozajete: informuje normalnie, tylko pływającego wigdetu nie ma
Czy wam też się sam bluetooth włącza przez Yanosika, bo mam tak co jakiś czas. Da radę jakoś ograniczyć uprawnienia?
#yanosik
#yanosik
- 2
@111krzysiek111: trzeba w opcjach wyłączyć Yanosik Connect z tego co pamiętam.
- 1
@blackangelPL tak właśnie zrobiłem ;) dzięki za info, bo do dzisiaj myślałem że to jakiś problem z androidem ale na innym telefonie wyświetliło mi się że to właśnie yanosik włącza tego bluetootha
Jaka aplikacja jest lepsza jako nawigacja Yanosik czy Google Maps? :P
#kiciochpyta #yanosik #googlemaps #pytanie
#kiciochpyta #yanosik #googlemaps #pytanie
Jezdzisz na google yanosik w tle dla info
konto usunięte via Android
- 3
Google + Rysiek w tle i masz navi+wideorejestrator+ostrzeganie
(Yanosik to jedna wielka reklama)
(Yanosik to jedna wielka reklama)





























