hej Mirki,

też macie problem, ze yanosik tak drenuje baterie ? mam właczony yanosik + właczony videorejestrator w nim. Włączyłem wygaszanie ekranu po 30 sekundach i jest w wiekszosci ciemny ale to nic nie daje - bateria leci na ładowarce w dół.
Pomaga tylko blokowanie ekranu - yanosik dalej ostrzega i nagrywa i wtedy bateria idzie powoli do góry.

#yanosik #honor #honor8 #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy czy polisa na auto odnawia się automatycznie jeżeli jej nie opłacę a kupiłem już następną która obowiązuje od daty kiedy kończy się obecna? #oc #yu #yanosik
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wam też przestał działać #yanosik w tle? Mam odpalonego yanosika i mapy google. Jak mapy mam "na wierzchu" to yanosik nie ostrzega. Czyżby specjalne zagranie @yanosikpl ?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się w aplikacji na androida #yanosik ustalić wczesniej przebieg trasy? To znaczy nie to co proponuje mi aplikacja ale załóżmy, że chce jechać z punktu 'A' do 'D' przez miejscowości 'B' i 'C'. I ja to chce ustawić ale nie wiem jak i czy się w ogóle da

#nawigacja #smartfon #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, korzystam z nawigacji #googlemaps, bo bardziej odpowiada mi niż #yanosik. Jednak chciałbym, żeby Yanosik włączony w tle informował mnie o potencjalnych zagrożeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam z tym problem, ponieważ mając włączoną nawigację z google i w tle zminimalizowanego yanosika w formie tej "czarnej kuleczki" po kilku minutach jakby się zacina i przestaje mnie o czymkolwiek informować, nie pokazuje nawet
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki jak to wygląda z tymi fotoradarami, rejestratorami przejazdu na czerwonym w #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto. Chodzi mi o te z sytemu Tristar. Bo wg strony canard to w trójmieście nie ma żadnego fotoradaru ani rejestratora. W necie nigdzie nie mogę znaleźć żadnych świeżych informacji.Działają one w ogóle ? #motoryzacja #yanosik #fotoradary #policja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze 2-3 lata nie będą działały, ponieważ były dofinansowane ze środków UE i nie mogą zarabiać na mandatach. Miłego śmigania( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy Yanosik na iOS nie ma informowania komunikatami o Kontrolach? Zgłosić się da, ale nic nie krzyczał, że stoją a stali i Android informował. Sprawdziłem ustawienia i fakt, domyślnie miałem wyłączoną pracę w tle - co mam nadzieję tłumaczy brak komunikatów gdy główną aplikacją było Google Maps. Ale w ustawieniach nie ma wzmianki o kontrolach jak widać na załączonym screenie. Informuje czy nie, bo jak dotąd korzystałem na tym telefonie tylko raz
kurvvawszystkozajete - Czy Yanosik na iOS nie ma informowania komunikatami o Kontrola...

źródło: comment_9e1D8kThnIGRILRzvF3as6anW3kz3tnH.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach