Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki i Mirabelki.
Zakupiłem w sklepie x-kom Kindle paperwhite 3 i właśnie wróciłem z paczkomatu (wiem, nocny Mirek ze mnie).
Po włączeniu urządzenia w domu okazało się, że ma ono 3 tak jakby "bad pixele", mianowicie po prostu trzy punkty świecące na biało, Gdy tło wokół jest czarne. Do tego jeden z tych pixeli świeci nawet na białym tle. Reklamować to, czy tego nie uznają? I załatwiać sprawę u x-kom czy bezpośrednio u Amazona?

#amazon #kindle #xkom #gwarancja #reklamacja #pytaniedoeksperta #badpixel #ebookreader
  • 14
@Arientar: Stare masz informacje. Amazon wysyła do Polski. Za darmo. Można płacić w złotych (ale się nie opłaca).

Nawet jak trzeba było ze Stanów zamawiać, to i tak się to bardziej opłacało niż allegro i sklepy polskie.
@sorhu: no to zrobiłem błąd xD. Prześpię się z tym i pomyślę co z tym robić. Nie ma co działać teraz na szybko, skoro mam 14 dni na zwrot.

Te 14 dni liczy się od czasu złożenia zamówienia czy od czasu odebrania go? Niby to tylko dwa dni różnicy a trochę to robi robotę...
@sorhu: dzięki za wyjaśnienie. Chociaż myślałem że x-kom to porządna firma bo kupowałem już tam sprzęt i nie narzekam.

Dzięki za pomoc, idę spać i przemyślę to jeszcze. Jakby co to zawołam/napisze pw :) Jeszcze raz dzięki
@Arientar: zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym serwisem: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30. Postaramy się niezwłocznie rozwiązać problem z Twoim czytnikiem