#wybory nawrot gada tak jakby jechał po pisiorach.... teraz monopol władzy be, ale jak Pinokio z dupą plus karzeł rozwalalali polskie to było ok? Idź naUj cały pisowski pomiocie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten łach próbuje dalej udawać, że jest "obywatelski" a aparatczyki skandują "Jarosław!"
Komedia. Ale taka nieśmieszna.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory W lubelskim w kilku lokalach gdzie głosowałem ja czy moi znajomi nikt nie prowadził sondażu a u nas Nawrocki mocno wyprzedzał Trzaskowskiego więc myślę że te 0,6 nadrobi w lubelskim
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oni tak serio? Oni nie wiedzą, że głosy dopiero będą liczone i zaraz może być 55/45 w któraś stronę? #wybory
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedno pięknie pokazują te wybory,ze Rafałek "na żyletki " wygrywa z gangusem. Piękny obraz jak Polacy mają w dupie Rafałka i jakie społeczeństwo jest głupie głosując na gangusa.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Nawrocki tym cytatem z Biblii poleciał trochę Opowieścią podręcznej... ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem zaczął coś bredzic o tym, że "coś go spotkało na drogach całej Polski" tylko nie wyłapałem co... Chodziło o prostytutki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach