#wybory nawrot gada tak jakby jechał po pisiorach.... teraz monopol władzy be, ale jak Pinokio z dupą plus karzeł rozwalalali polskie to było ok? Idź naUj cały pisowski pomiocie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kakarot_Z
- 3
- 2
źródło: boniek-spokojnie
Pobierz#wybory c-------w c-------w c-------w
Tu nie chodzi o kandydata, tylko kto komu służy. Dlatego flipper otrzymał blisko 50%. #wybory
- 11
Ten łach próbuje dalej udawać, że jest "obywatelski" a aparatczyki skandują "Jarosław!"
Komedia. Ale taka nieśmieszna.
#wybory
Komedia. Ale taka nieśmieszna.
#wybory
- 4
#wybory
JAROSŁAW XDD
JAROSŁAW XDD
- 6
STOP THE COUNT
#wybory
#wybory
#wybory W lubelskim w kilku lokalach gdzie głosowałem ja czy moi znajomi nikt nie prowadził sondażu a u nas Nawrocki mocno wyprzedzał Trzaskowskiego więc myślę że te 0,6 nadrobi w lubelskim

Geraziel
via Android- 5
@Kondizip11 mordo, nie tak statystyka dziala

apeee
via Wykop- 1
@Kondizip11: u mnie też sondażu nie było a prowadził zawsze Trzaskowski
#wybory
Zabrakło 1% frekwencji do wygranej Trzaskowskiego. Od 75% frekwencji wygrana była pewna.
Przewiduję, że do rana zmieni się na korzyść gangstera
Zabrakło 1% frekwencji do wygranej Trzaskowskiego. Od 75% frekwencji wygrana była pewna.
Przewiduję, że do rana zmieni się na korzyść gangstera
@pomarancza3000: Jutro naplyna glosy zzagranicy gdzie na Trzaska glosowalo 70% a Nawrockiego 30%.
- 2
Oni tak serio? Oni nie wiedzą, że głosy dopiero będą liczone i zaraz może być 55/45 w któraś stronę? #wybory
- 9
Jedno pięknie pokazują te wybory,ze Rafałek "na żyletki " wygrywa z gangusem. Piękny obraz jak Polacy mają w dupie Rafałka i jakie społeczeństwo jest głupie głosując na gangusa.
#wybory
#wybory
#wybory
kaczynski (specjalnie mala litera) wlasnie powiedziala, ze "zmienimy polske". To co oni robili przez 8 lat PELNEJ wladzy?
kaczynski (specjalnie mala litera) wlasnie powiedziala, ze "zmienimy polske". To co oni robili przez 8 lat PELNEJ wladzy?
@Proogramista: no właśnie zmieniali Polskę, tylko że w szambo
@senkjuseba: E kurde to zdjęcie jest prawdziwe? Mazurek, Fogiel, Stanowski, Bosak, Bestia z Kutna. Oni tam razem przy jednym stole siedzą? Taką ekipę zmontowali?
- 1
@MYexodus: zależy kto się dosiądzie do okrągłego stołu, ale tak, na tamten moment z 15 minut sobie dyskutowali w dobrym składzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file6626088806023741866
Pobierz@mr_ponglish: po podliczeniu głosów się nie dostał i stał się memem
@mr_ponglish ona wstawiła to po wyborach do euro a rano się okazało, że się typ nie dostał
- 9
#wybory Nawrocki tym cytatem z Biblii poleciał trochę Opowieścią podręcznej... ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem zaczął coś bredzic o tym, że "coś go spotkało na drogach całej Polski" tylko nie wyłapałem co... Chodziło o prostytutki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 8
źródło: 1748805353625
Pobierz- 2
Bosak walczy XD #wybory
#wybory czy do exit pollu liczą się głosy z zagranicy ?
@nebanyjigger: nie
@nebanyjigger liczą, czy też raczej szacują zagranice.




















