Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
- 10
XD #wybory
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
#wybory Zapalim wypijem co
- 5
Jeżeli się sprawdzi że Mentzenowcy prawie w 90% zagłosowali na Nawrockiego to jest DRAMAT, my do was z piwem, my do was z argumentami? a wy co!? ch*ja, okazaliście się bandą równą narodowcom od Bosaka głosującymi na NPC który pokazał u Mentzena że jest zwykłym długopisem...
#wybory
#wybory
źródło: il_1588xN.3601230130_si25
Pobierz- 5
źródło: temp_file1586282558257095895
Pobierz- 2
- 11
Boże, jaka przepaść między kandydatami.
Trzaskowski: Będę prezydentem wszystkich Polaków, także tych, którzy na mnie nie głosowali.
Nawrocki: Kłamali, kłamali, kłamali! Ale nie złamali PRAWDZIWYCH Polaków!
#wybory
Trzaskowski: Będę prezydentem wszystkich Polaków, także tych, którzy na mnie nie głosowali.
Nawrocki: Kłamali, kłamali, kłamali! Ale nie złamali PRAWDZIWYCH Polaków!
#wybory
Trzaskowski: Będę prezydentem wszystkich Polaków, także tych, którzy na mnie nie głosowali.
@TheDziobaker: czyli kłamali i dalej kłamią ¯\(ツ)/¯
- 0
@wykopyrek: xD
źródło: temp_file2390023585025090131
Pobierz- 23
Trzaskowski od razu dziękował swojej żonie i słowo "Tusk" nie padło ani razu. Nawrocki podziękował najpierw Jarosławowi Kaczyńskiemu, a dopiero potem swojej rodzinie. Typowe prawicowe wartości rodzinne.
#wybory
#wybory
- 1
#wybory Jarosław ! Jarosław !
#wybory zagranica
źródło: temp_file6318010348161098371
Pobierz@Gilgamesz69: Bedzie smiesznie jak Polska wybierze Nawrockiego, a zagranica Trzaska xD
źródło: firefox_gqB6tGTE8O
Pobierz- 7
BOSAK AGITOWAŁ W KLUCZOWYM MOMENCIE ZA PISEM, TFU NA ANTYSYSTEMOWCA
#wybory #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja
#wybory #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja
źródło: temp_file211539672568340740
PobierzFogiel, Bosak, Mazurek i Stano siedzą i zastanawiają się czy jest szansa, że PiS wygra bo było dużo odmów w ankietach. Nie, #konfederacja to nie PiS xD
#wybory #bekazpisu
#wybory #bekazpisu
źródło: Screenshot 2025-06-01 at 21-18-51 WIECZÓR WYBORCZY W KANALE ZERO - II TURA - YouTube
Pobierz@preferencyjne_posty: mnie rozbawiło jak Bosak się zesrał, że wyborcy Nawrockiego przez nagonkę wstydzą się powiedzieć na kogo głosowali xD Zajebisty kandydat, że wstydzisz się przyznać, że na niego głosowałeś
@preferencyjne_posty: o k---a ale sobie ekipę zmontowali XD
Nawrot p---------ś wybory prezesowi. teraz się jeszcze prezes kurtuazyjnie pouśmiecha ale jutro wyrzuci cie do kosza na śmieci.
#wybory
#wybory
- 5
#wybory jak się ta strona nazywała co na bieżąco głosy zliczałą z mapką?























#wybory