Jeszcze niech nikt się nie podnieca #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 0
@wczesniej_mialem_ksywke: pkw
@Ignas1415: czemu?
- 0
@pasta_alla_carbonara: Trzeba dobić do bezpiecznych 52%
- 0
Wykop o 21:00
#wybory
#wybory

- 0
- 1
Włączam TV Republika live, warto obejrzeć jak się będą wili #wybory
- 5
#wybory
Skoro jest remis to może zróbmy prezydenta rotacyjnego i niech się po 2,5 roku zmienią.
Skoro jest remis to może zróbmy prezydenta rotacyjnego i niech się po 2,5 roku zmienią.
@Qbis niech się biją
- 2
Wszystko się może zdarzyć
#wybory
#wybory
Nawrot pewnie mocno niedoszacowany, wstydzili się przyznać na kogo głosowali
#wybory
#wybory
@wieprzowina: Ale właśnie ta wstydliwość była wliczana. W suchych liczbach Trzaskowski miał dużo lepszy wynik
@wieprzowina: To jest uwzględnione z nawiązką w exit pollach.
- 3
źródło: boniek-spokojnie
Pobierz- 1
@Scybulko: będą się Napier...ać w klatce.
Dwa dni temu organizowali marsz patriotów a teraz pół flagi biało czerwonej tam nie ma. Lemingi zrobiły swoje. Koniec szopki. Dobranoc.
#wybory
#wybory
- 11
Wybór był oczywisty! By Polska była lepszym krajem! By było lepiej, tak jak np. jak jest w zachodnich, cywilizowanych krajach!
#wybory
#wybory
źródło: 1000001419
Pobierz@Soczi jeszcze jak 👍
- 0
@nitrovski30000: @userYGc4uxJzGewY aż dziwne, że tuskoboty nie przyklaskują XD liczyłem na setki plusów, jak przed wyborami ;)
- 1
#wybory
Nawrocki na prezydenta!
Nawrocki na prezydenta!
@pokusof: różnica między kandydatami to ok 70 tysięcy głosów, powodzenia
źródło: FhDWHHfacAgn7f2
Pobierz- 0
- 0




















#wybory