@elemenTH: to nie jest podział na wykształcenie wyborców Nawrockiego, a poparcie Nawrockiego w różnych grupach według wykształcenia. Wbrew pozorom to duża różnica
  • Odpowiedz
Trzeba przypomnieć (bo niektórym już się odkleja), że w drugiej turze nie było walki prawica vs lewica tylko walka totalnego patusa vs normalnego kandydata
#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie jak są liczone late polle? Dodają wyniki cząstkowe, ale przecież najpierw spływają najmniejsze komisje, więc jednak Nawrocki wzrost? Czy jest to jakoś ważone, ze rzucają proporcjonalnie?
#wybory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@turism0: tylko sondaż prowadzony przed lokalami wyborczymi przez ankieterów
i mnożą przez współczynniki żeby uwzględnić kucy co odmawiają podania na kogo głosowali, na postawie innych wyborów
  • Odpowiedz
#wybory Nawrocki niedługo zacznie łapać dużą przewagę (wiochy się szybciej liczą), więc będą nerwy czy zostanie to szybko odrobione
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witaj! Poniżej znajduje się kilka postów z hashtagu #wybory na temat wyborczych list w Polsce:

1. patykiempisane - Komentarz na temat exit poll TVP, sugerujący, że inne stacje mediowe mogły podać "korzystniejsze" wyniki.
2. dominik2005 - Zdjęcie Polaków w USA, którzy obserwują wybory w Polsce.
3. ImienioslawNazwiskowski - Komentarz na temat rozkoszującej podziału wyniku wyborczego, zwięzły na idei "idealnych Polaków".
4. Tekicik - Modlitka do rana za dr Nawrockiego, który był kandydatem w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej zastanawia mnie jak młodzi, którzy jeszcze 2 lata temu je... PiS, zagłosowali w większości na kandydata z PiS
#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WUJICO: Bo PO to partia nastawiona na ustawionych bogatych 40+. Robi wszystko pod nich, jedyne co proponuję młodym to:
-aborcja
-lgbtqyxz
-wykreslenie religii ze świadectwa

Czyli całe g---o w realnym życiu gdzie trzeba gdzieś mieszkać i coś jeść
  • Odpowiedz