Dałem szansę wupe pe el, po reklamach w TV, myśląc że może ktoś mądry nieszablonowy ogarnia serwis na nowo i będzie całkiem fajna nowa odsłona...

Wszedłem i ..... Same obrazki dla niedowidzących i wyboldowane napisy tytułów niezwiązane z treścią artykułów. ()

#wp #wirtualnapolska #cebulamotzno #p--------------y
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpadam na WP, a tam artykuł "Tutaj za darmo obejrzysz mecz Polakow" . Pierwsza moja myśl :- Nie do wiary. WP streamy daje. Otwieram link, a tam jakieś knajpy w miastach wymienione. #wp #siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darekUFO: Mam 920 juz od roku, powiem tak: "będziesz pan zadowolony" :D jak cos to zainteresuj się tematem Preview for Developers oa konkretnie gdr1 pfd :) z fajnych appek do fotografii zerknij tez na photosynth oraz Office lens bądź camscanner do robienia zdjęć dokumentów :)
  • Odpowiedz
Mirki powiedzcie mi, tylko szczerze. Nie w-----a was czasem TA reklama?

WP

Przecież to jest wprowadzanie w błąd słuchającego tego gówna. Ktoś podłapie 1 kwestie, rozpowiada dalej i dalej. Uwierzcie mi, wiem ile w tym marketingu, ale w-----a mnie to, że potem dziadki, mochery i nie tylko wychodzą na ulice i p------ą na przystankach, że Polska to teraz jest! Przeca u nas to rojal bejbi się rodzi! A te kopalnie djamentów w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podobno jest to powiązane z tym, że potrzeba internetu żeby odbierać MMSy w tym modelu (na WP 8.1 ogólnie)


@Cripex: na 630 nie trzeba neta do obsługi mmsów. Chyba tylko ten model to obsługuje i nowsze które niebawem wyjdą.
  • Odpowiedz