Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
@Sandman: Prędzej #warthunder niż #worldoftanks. To drugie to zręcznościówka dla dzieci, to pierwsze to wyzwanie dla lubiących historię twardzieli.
@Francisco_dAnconia: Może i w #worldoftanks to faktycznie gra sporo dzieci, bo się zleciały z racji popularności, ale w #worldofwarships średnia wieku to akurat jakieś 30-40lat. Tak więc proszę mi tutaj nie szkalować okręcików. No i WOWS to wcale nie jest taka zręcznościówka. Wymaga 100x więcej myślenia i przewidywania od WOT.
PS. @Sandman zasubskrybowałem tag.
PS. @Sandman zasubskrybowałem tag.
- 1
Takie pytanko dla znawców. W które drzewko warto dalej inwestować i dlaczego. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Edit: posiadam jeszcze linie angielskich td Challenger tylko ze potrzebowałem $ i sprzedałem.
#wot #worldoftanks #pytanie #pytaniedoeksperta
Edit: posiadam jeszcze linie angielskich td Challenger tylko ze potrzebowałem $ i sprzedałem.
#wot #worldoftanks #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_O9N2h9aVXLGzngNyVaVYQ5vXL9ximtzI.jpg
Pobierz@nexe: Z tego co masz, to wszystko poza arta i szwedzkim TD prowadzi do dobrych dziesiatek.
- 3
@nexe: JE100 czysty fun jak nie ma art, Grill to zawodowy snajper, IS-7 sobie daruj i zostaw najlepszego ruskiego meda czyli T-10, zostaw sobie T29 i zrób E5 bo też ma swoje plusy, Centurion AX to porządne wsparcie, a co do szwedzkich TDków, to rób do Udes'a 03 i resztę sobie daruj. Do tego polecam STB-1 z kapitalnym STA-1 i kolejną fun linię czyli SU-152, ISU-152, Obj-704, a 268 sobie
- 9
- 5
Pierwszy polski czołg premium to Pantera "Pudel"
#worldoftanks
#worldoftanks

@Sangreal: Nie pierwszy, a jeden z trzech. Będą dwa niskiego tieru i Pudel na 6 tierze. Razem z Rudym będą już 4 czołgi premium.
- 0
@Hell666Ghost: czyli pierwszy :P.
- 5

- 2
U Dom1n.com informacja, że w 9.19.1 ma zostać dodany pierwszy polski czołg. Dzisiaj 1 kwietnia czy jak? :D Jak już to co obstawiacie? Ja tam myślę, ze Tankietka TKS.
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
7
World of Tanks nawiązuje współpracę ze szwedzką grupą heavy metalową Sabaton!

Wargaming oraz znany zespół Sabaton mają przyjemność ogłosić informację na temat nawiązanej współpracy. Utwory grupy usłyszymy w grze!
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #

- 21
- 11
- 9
Wstaje sobie człowiek rano w niedzielę po kefirek, a tu raptem... ;)
#worldoftanks #wot #heheszki #militaria
#worldoftanks #wot #heheszki #militaria

- 1
@widaczew nie wiem, myślę że jak dobije do końcowego tieru to jakoś lepiej będzie
@Rexikon nie będzie, zaufaj mi. Zwłaszcza w wot blitz, gdzie max mm jest +1, siedzenie długo na jednym czołgu wychodzi lepiej, znajdź sobie kilka ulubionych i nimi graj, grindowanie to droga przez mękę i się nie opłaca.
Poza tym często są misje na fajne premki, dobrze się je robi na czołgach, które lubisz i umiesz nimi grać dobrze.
Poza tym często są misje na fajne premki, dobrze się je robi na czołgach, które lubisz i umiesz nimi grać dobrze.
- 6
- 0
- 0
WZ 132a, na początku wydawał mi się średnim czołgiem, ale to przez to, że RNG mi nie dopisywało. Teraz po 58 bitwach mogę powiedzieć, że czołg jest zajebisty. Na stockowym działe udało mi się ogarnąć 1,65k średniego dmg co wydaje mi się, że jest dobrym wynikiem jak na stockowy LT, od 5 bitew mam nowe działo i muszę powiedzieć, że teraz jest to zajebisty czołg, świetnie mi się nim gra, mam nadzieję,
- 1
Czy ktoś to może wyjaśnić? DLACZEGO nie przebiłem ? Bok Strv S1 to aż 40mm... Specjalnie celowałem w to miejsce.
Zasada 3 kalibrów? 40mm x 3 = 120mmm a więc mniej niż średnica pocisku w KV2.
KV2 ma 152mm. Średnia penetracja HE 86mm, a minimalna 64mm. Przy minimalnej penetracji powinno wejść, jak w masło, ale kuźwa nie weszło. Dlaczego?
#worldoftanks #wot
Zasada 3 kalibrów? 40mm x 3 = 120mmm a więc mniej niż średnica pocisku w KV2.
KV2 ma 152mm. Średnia penetracja HE 86mm, a minimalna 64mm. Przy minimalnej penetracji powinno wejść, jak w masło, ale kuźwa nie weszło. Dlaczego?
#worldoftanks #wot
źródło: comment_wYsaRcmnxFxPuS3fZBbnU9tAM2vostAk.jpg
Pobierz- 0
@Yolocaust: pamiętam, że pierwszą bitwę miałem na topce, od razu wpadła emka
Jak to szło? "Fiolety i niebiescy mają skilla, nie potrzebują golda, żeby robić dmg"?
E100 reroll z 3,5k wn8
E5 reroll z 4k wn8
#wot #worldoftanks
E100 reroll z 3,5k wn8
E5 reroll z 4k wn8
#wot #worldoftanks
źródło: comment_G7BNvRZFcSpSyJhBy4huBBSoXXoyNm0F.jpg
Pobierz@Yolocaust: każdy szanujący się fiolet wali z golda
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























#wot #worldoftanks
ja się przerzuciłem na statki, tam balans nie jest lepszy, ale przynajmniej nie czuje się opluwany przez producentów i znacznie więcej zależy od gracza a nie od pojazdu