@sikhaj: spoko :)
ja się przerzuciłem na statki, tam balans nie jest lepszy, ale przynajmniej nie czuje się opluwany przez producentów i znacznie więcej zależy od gracza a nie od pojazdu
  • Odpowiedz
@nexe: JE100 czysty fun jak nie ma art, Grill to zawodowy snajper, IS-7 sobie daruj i zostaw najlepszego ruskiego meda czyli T-10, zostaw sobie T29 i zrób E5 bo też ma swoje plusy, Centurion AX to porządne wsparcie, a co do szwedzkich TDków, to rób do Udes'a 03 i resztę sobie daruj. Do tego polecam STB-1 z kapitalnym STA-1 i kolejną fun linię czyli SU-152, ISU-152, Obj-704, a 268 sobie
  • Odpowiedz
U Dom1n.com informacja, że w 9.19.1 ma zostać dodany pierwszy polski czołg. Dzisiaj 1 kwietnia czy jak? :D Jak już to co obstawiacie? Ja tam myślę, ze Tankietka TKS.

#wot #worldoftanks
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rexikon nie będzie, zaufaj mi. Zwłaszcza w wot blitz, gdzie max mm jest +1, siedzenie długo na jednym czołgu wychodzi lepiej, znajdź sobie kilka ulubionych i nimi graj, grindowanie to droga przez mękę i się nie opłaca.

Poza tym często są misje na fajne premki, dobrze się je robi na czołgach, które lubisz i umiesz nimi grać dobrze.
  • Odpowiedz
WZ 132a, na początku wydawał mi się średnim czołgiem, ale to przez to, że RNG mi nie dopisywało. Teraz po 58 bitwach mogę powiedzieć, że czołg jest zajebisty. Na stockowym działe udało mi się ogarnąć 1,65k średniego dmg co wydaje mi się, że jest dobrym wynikiem jak na stockowy LT, od 5 bitew mam nowe działo i muszę powiedzieć, że teraz jest to zajebisty czołg, świetnie mi się nim gra, mam nadzieję,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś to może wyjaśnić? DLACZEGO nie przebiłem ? Bok Strv S1 to aż 40mm... Specjalnie celowałem w to miejsce.
Zasada 3 kalibrów? 40mm x 3 = 120mmm a więc mniej niż średnica pocisku w KV2.
KV2 ma 152mm. Średnia penetracja HE 86mm, a minimalna 64mm. Przy minimalnej penetracji powinno wejść, jak w masło, ale kuźwa nie weszło. Dlaczego?
#worldoftanks #wot
repro5 - Czy ktoś to może wyjaśnić? DLACZEGO nie przebiłem ? Bok Strv S1 to aż 40mm.....

źródło: comment_wYsaRcmnxFxPuS3fZBbnU9tAM2vostAk.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach