Jeśli Rosję będzie stać na długoletnią wojne to mogą pójść na wyniszczenie i zabić większość Ukraińskich żołnierzy? Wiem, że ruskich więcej ginie od Ukraińców ale tych drugich tez nie będzie coraz więcej lecz coraz mniej.
#rosja #ukraina #wojna
#redpill śmiać mi się chce jak czytam że europa ad2030 będzie cuckoldowa, że facetów będą wyrzucać z mieszkań, ja bym powiedzial że to byłby scenariusz optymistyczny... ja wam powiem jak będzie - dobra wiadomość jest taka feminizm nie zdąży się rozprzestzenić, nie zdąży, bo to wszystko potrwa max do 2030... Jestem prawie pewien scenariusza postapokaliptycznego w najgorszym możliwym wydaniu. Wtedy feminizm wtedy szybko cofnie łeb. Kobiety staną się tylko wymiennym towarem do
https://wykop.pl/ludzie/FENOMENALNY_CZARODZIEJ

-244
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/wojmad

-245
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/Wolf1986

-246
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/sinls

-247
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------

#wojna #ukraina #neuropa #polska #ruskieonuce #tangodown #stobanowdlaruskichonuc #stobanowdlaruskichonuc #ruskietrolle
Pobierz Lukardio - https://wykop.pl/ludzie/FENOMENALNY_CZARODZIEJ

-244
#stobanowdlaruskichon...
źródło: Bez tytułu
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ PDW ale czujesz teraz, że albo dobrze albo wcale? Jak tam twoi koledzy? Zrobili z ciebie onuce widzę za sam fakt tego, że wyrażałeś się jak typowy Kowalski który popiera rzeczy tylko dobre dla interesu Polski? Polecam zrobić im na złość i też zagłosować na konfederację w najbliższych wyborach. Na pohybel.
@kwmd: następny. Tutaj cała wypowiedź Podolaka:

"Polska jest dla obecnie dla nas maksymalnie bliskim partnerem, maksymalnie bliskim przyjacielem. I w zasadzie tak będzie do końca wojny. Po jej zakończeniu, oczywiście, będziemy konkurować, oczywiście będziemy konkurować o dostęp do tych, czy innych rynków, rynków konsumenckich. I oczywiście my będziemy zajmować stanowisko proukraińskie, bronić naszych interesów, bronić ich ostro i nie tylko w stosunkach z Polską, ale w stosunkach z każdym innym państwem."
Pobierz laki_dl - @kwmd: następny. Tutaj cała wypowiedź Podolaka:

"Polska jest dla obecnie d...
źródło: F23LSFxWYAA5jbZ
@Hydrazant: Oczywiście że tak, ja uważam jako Polak, że powinniśmy maksymalnie doić i drenować każdą naszą konkurencyjną gospodarkę. Domagać się spłaty każdego zobowiązania wobec nas, ale spłycanie wypowiedzi Podolaka do tego co propaganda ruska karze przekazywać jest małostkowe.

A jezeli chodzi o wojne, warto zauważyć że tę wojnę Polska z Ukrainą prowadzą mocno w tandemie. I to jest naprawdę istotne aby to rozumieć.
AFU rozebrało zestrzelony rosyjski pocisk kierowany Tornado-S kal. 300 mm i stwierdziło, że został on wyprodukowany w lutym 2023 r. z chińskich obwodów drukowanych.
Tornado-S to odpowiednik amerykańskich wyrzutni Himmars. Chociaż z racji na znacznie większą wielkość pocisków dysponuje zasięgiem do 120km a w najnowszym pocisku kasetowym do 200km. Głowica jest ok 2.5 raza większa niż w pocisku GLMRS do Himmars. System też jest korygowany nawigacją satelitarną i w tej wojnie udowodnił,
@Yurakamisa: mnie to najbardziej denerwuje że po 2015 Ukraina i Polska dały dupy i nie zaczęły wspólnych programów, np. rakiet manewrujących, pocisków balistycznych itd. Oni mają wiedzę w budowie, my kasę i bezpieczne terytorium + od strony elektronik podejrzewam że jesteśmy lepsi. Win-win, Polska mogłaby produkować sobie uzbrojenie dalekiego zasięgu, bez pytania się kogokolwiek o zgodę.
@djtartini1: nie no oczywiście że oni stracili więcej, Polska zawsze sobie takie zabawki może kupić ;) Szczerze, Polska nie potrzebowałby licencji na eksport, tylko nieograniczoną na produkcję na własnych użytek. Nie trzeba by było kupować na szybko koreańskiego sprzętu. + Polski z tego co wiem, żadne ograniczenia co do zasięgu rakiet/pocisków nie obowiązują ;)

Byśmy trzepali rakiety jak parówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)