Zakladam stowarzyszenie, nie moge zostac obojetny. Bedziemy bronic wolnosci spoleczenstwa Ukrainy
Na razie mam nazwe:
Katolicko-Ukrainski Trust Awangardy Spolecznej
W skrocie: K.U.T.A.S.
Mamy dylemat: czy ma to byc imienia Zelenskiego, e.g. K.U.T.A.S.im Zelenskiego czy macie inne propozycje?
To jedna sprawa. Druga to parytety i inkluzywnosc. Mamy Zarzad i mamy cele.
Zakladamy ze predzej czy pozniej trzeba bedzie wciagnac na czlonka z Zarzadu jakas @LewicowaFeministka, ale jestesmy oczywiscie otwarci na fakt ze
#fotografia #usa #irak #kuwejt #wojna #azja #historia

Iracki żołnierz, Autostrada Śmierci, 1991.

Wielu redaktorów początkowo uznało to zdjęcie za zbyt niepokojące, aby je wydrukować, ale później stało się jednym z najsłynniejszych zdjęć pierwszej wojny w Zatoce Perskiej.

Autor fotografii : Kenneth Jarecke
Pobierz Bobito - #fotografia #usa #irak #kuwejt #wojna #azja #historia

Iracki żołnierz, Auto...
źródło: death_of_iraqi_soldier_1991
Czy jesteś za tym, by Posłowie i Senatorowie dali przykład, i by sami wybrali się na ( i tylko sami sobie je zorganizowali ) #obowiazkowecwiczeniawojskowe ???

Ps... I Ci co się nie wybiorą, mogą zapomnieć o kandydatowaniu na kolejną kadencje.. ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯

#polska #wojna #ukraina #rosja
Pobierz Kumpel19 - Czy jesteś za tym, by Posłowie i Senatorowie dali przykład, i by sami wybr...
źródło: temp_file4219425242499229454

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Jak najbardziej TAK. 88.8% (127)
  • nie. 7.0% (10)
  • Nie wiem, trudno powiedzieć. 4.2% (6)

Oddanych głosów: 143

potężne wyk0pki już nie kochają Ukrainy, o nie i co teraz będzie? trzensem się i bojem

Tak się składa, że polsza to ma wykonywać polecenia od przyjaciół z ameryki. Jak zwykle głupich p0laczków można robić w konia. W ciągu jednego dnia wiatr zawiał ze wschodu i już chorągiewki na wykopie zmieniły kierunek.

Nie no, nie mogę z tymi debilami z tagu #ukraina, was wynajmuje PiS czy sam Wagner?

#wojna #bekazpodludzi
Kiedy Wolski wolskiowojnie stał się Pisowskim propagandzistą?
Pytam z ciekawości, bo oglądam wywiad i doszedłem do tego momentu.
https://youtu.be/51GhVk5HJag?t=1735

Szanowałem i lubiłem typa, ale wspieranie Pisowskich miernot, które niszczą ten kraj, to jest zdecydowanie przegięcie,

Zychowicz też się zKukizował czy jednak trzyma fason?

#ukraina #wojna #polityka #bekazpisu #wybory #pytanie