Firma Whirlpool chciała zdobyć ukraiński rynek, a w związku z tym, że reklama to klucz do sukcesu, amerykańscy specjaliści od reklam zaprosili do siebie ukraińskich filmowców, aby pokazać jak się robi reklamę. Zaprosili ich do kina i puścili film. Na pierwszym kadrze widać super nowoczesny wieżowiec, dalej kamera zagląda do jakiegoś pokoju, całego białego, w którym na środku stoi piękna nowa pralka Whirlpool.

Kolejna scena przedstawia jak do tego pokoju wchodzi wyluzowany
Mówcie co chcecie ale nie ma piękniejszego samolotu wojskowego od miga 29. Wyprzedzili nim swoje czasy a nawet ponad 40 lat później nie ma sobie równych. su57 wygląda przy nim jak kloc, amerykańskiego raptora ciężko odróżnić od f35 wszystko robione na jedno kanciaste kopyto. Eurofighter wygląda jak upośledzony sum. Shinshin podobne do f35/f22. J20 to jakieś dziwne połączenie f35/f22 z tymi upośledzonymi wąsami od Eurofightera. No nie ma nic piękniejszego od miga
Pobierz Aquamen - Mówcie co chcecie ale nie ma piękniejszego samolotu wojskowego od miga 29. ...
źródło: IMG_20230811_210730

Co ładniejsze

  • Mig29 80.8% (544)
  • SU57 19.2% (129)

Oddanych głosów: 673

W sumie dobrze ktoś pomyślał, żeby na piedestał tej sprawy postawić kogoś o prawilnym pochodzeniu, Żeby wziął ich za ryj i nakazał myśleć inaczej niż to bywało w historii. Nawet naziole na froncie marzą by mu podać rękę. W innym przypadku byłby 2014 x2 bo przecież te zachlane, skorumpowane, buńczuczne i chuligańsko dyplomatyczne nie do końca ucywlizowane stepowe sieroty po Chmielnickim i Banderze robiliby dzisiaj za aktorów do 'Ogniem i Mieczem 2
Pobierz eeehhh - W sumie dobrze ktoś pomyślał, żeby na piedestał tej sprawy postawić kogoś o ...
źródło: Screenshot 2023-08-11 at 20-16-51 #zelenski
@oydamoydam: Takich obrazków to już milion idzie namierzyć, w gabinecie samego Załużnego jest jeszcze 'ciekawiej' ... i jednocześnie to są ludzie którzy garną się do zachodniego świata i - co za nim idzie - wszelkich otwartych wartości. Z dziwkami hitlera jako bohaterami narodowymi.
Wojnę na Ukrainie trzeba już kończyć. Nic się tam już nie wydarzy z punktu polskiego interesu narodowego. My swój cel już zrealizowaliśmy, Rosja przez ostatnie 1.5 roku została wystarczająco osłabiona. Gospodarka w zapaści, katastrofa demograficzna, zostali tylko wagnerowcy szczekający pod białoruskim płotem i alkotwitty Miedwiediewa. To, czy Ukrainie uda się odbić Donbas i Krym czy nie, to już jest dla nas nieistotne. Jak im do jesieni kontrofensywa wyjdzie to fajnie, jak nie,
Już widać jak harcują trolle i pożyteczni idioci, którzy bredzą coś o rzekomym lekceważącym i niewdzięcznym stosunku Ukraińców in gremio do Polski - już Rosjanie budują sobie całkowicie fałszywe podglebie w polskim narodzie, biorąc we wspólny mianownik kilku ukraińskich polityków i miliony ludzi, którzy mają na tych oficjeli taki sam wpływ, jak my na naszych.

#ukraina #rosja #wojna #polityka #konfederacja

Jeśli Konfa dojdzie do władzy to czy jego sympatie z automatu inne kraje powinny przypisywać Polakom

  • Tak 48.0% (12)
  • Oczywiście, że nie 52.0% (13)

Oddanych głosów: 25

@IdillaMZ: W Polsce nie ma podglebia do przygotowania a politycy którzy proponują jakieś "komisje do zwalczania ruskich onuc" po prostu zmieniają nam ustrój o stopień dalej od demokratycznego - i mam nadzieję że zostaną za to przez wyborców ukarani.
A Ukraińcy niepotrzebnie wzywali polskiego ambasadora na dywanik, powinni olać to co mówił nasz jakiśtam ćwierćminister bo eskalacja napięć dyplomatycznych nikomu się nie opłaca.
Pobierz harcerz - @IdillaMZ: W Polsce nie ma podglebia do przygotowania a politycy którzy pro...
źródło: russia unfavourable