Kto w tym całym #netflix wpadł na pomysł, żeby w drugim sezonie serialu #wiedzmin #witcher rozwój wszystkich postaci przeprowadzić poza kamerą. Cała relacja Geralta z Ciri, emocje które musieli wobec siebie zbudować, ich motywacje do robienia tego co robią. Nic z tego nie zostało pokazane widzom. Dlaczego Yennefer i Jaskier nagle zachowują się jak starzy kumple? Nie pokazano. Kiedy Triss spoufaliła się tak mocno z Wiedźminami?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebalke: zabawne ze w fantasy elfy (szczegolnie te mroczne, ciemne) sa dyskryminowane, zyja gdzies ukrywajac sie, czesto sa tez brutalne, niegodziwe, bez specjalnego honoru itd, w porownaniu do bialych/jasnych elfow. no i cyk czarnuchy do grania tych ról wybierane przez zydow bialasow w zarządach tych gownianych produkcji "netflixowych" xd
  • Odpowiedz
@harnasiek: im mniejsza liczba tym lepsza ranga. Najlepsza jest ranga 0 zwana też zamiennie "Pro Rank" bo legenda z HS była już zajęta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Do bodaj 25 rangi za przegrane gry nie tracisz zdobytych fragmentów mozaiki (to 1/5 widoczne na screenie) a jeżeli masz serię zwycięstw to za
  • Odpowiedz
Mam 15lvl postaci, srebrny i stalowy miecz cechu żmii. Ten który można było założyć od 1 poziomu. Obecnie nimi nie gram bo mam jakies lepsze z zabitych wrogów lub skrzynek.
Pytanie gdzie znajde kolejny schemat na wyzszy poziom cechu zmii? Wiem ze do zrobienia potrzebna jest kasa, miecz zmii z obecnego lvl i jakies tam skladniki. #witcher #wiedzmin #wiedzmin3
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To zadanie z mieczem w skale jest zepsute, przyszedłem tam o zmierzchu (nawet w lewym górnym rogu jest napisane, że jest zmierzch), a moja postać stwierdza, że wróci tutaj o zmierzchu ()

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rafaello91: ktoś na reddicie wyliczył, jest spadek o 9% mimo zwiększenia się liczby subskrybcji netflixa o 40 milionów od premiery 1 sezonu. Szczególnie bolesny jest fakt, że 2 sezon w prawie każdym serialu odnosi najlepsze wyniki, poza tym oceny nowego sezonu są znacznie niższe od poprzedniego, co oznacza prawdopodbny spadek oglądalności 3 sezonu.
  • Odpowiedz