Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NeuroTC: to coś jak Franko, chodzisz i bijesz
Kto w tym całym #netflix wpadł na pomysł, żeby w drugim sezonie serialu #wiedzmin #witcher rozwój wszystkich postaci przeprowadzić poza kamerą. Cała relacja Geralta z Ciri, emocje które musieli wobec siebie zbudować, ich motywacje do robienia tego co robią. Nic z tego nie zostało pokazane widzom. Dlaczego Yennefer i Jaskier nagle zachowują się jak starzy kumple? Nie pokazano. Kiedy Triss spoufaliła się tak mocno z Wiedźminami?
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sebalke: No obecny dodatek pobija rekordy w spadku graczy, więc oni w ramach ratowania tonącego statku, zaczęli cenzurować grę xd Pełno słów ocenzurowali, obrazów. Dom wariatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Sebalke: już są artykuły o tym jak mówienie o orkach w ten sposób to rasizm, bo utożsamia się je z czarnymi
- 114
- 38
@Sebalke: zabawne ze w fantasy elfy (szczegolnie te mroczne, ciemne) sa dyskryminowane, zyja gdzies ukrywajac sie, czesto sa tez brutalne, niegodziwe, bez specjalnego honoru itd, w porownaniu do bialych/jasnych elfow. no i cyk czarnuchy do grania tych ról wybierane przez zydow bialasow w zarządach tych gownianych produkcji "netflixowych" xd
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
0
Wiedźmińska Jaskinia Czaszki - Hodge Close Quarry - odc.84

Wyprawa do nieczynnego kamieniołomu Hodge Close Quarry w Lake District w Anglii. Udałem się tam aby zbadać ten bardzo ciekawy obiekt i spędzić noc na dzikim biwaku w jaskini, w której nakręcono scenę "pogrzebu" wiedźmina Eskela w serialu Netflix "The Witcher". Kod pocztowy do pobliskiej...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 0
#cavill #witcher #wiedzmin #podcast
Men’s Journal spoke with Henry Cavill about his training evolution, putting on the Witcher costume, and his love of video games, where he first found this passion project.
Wywiad z Henrym:
https://open.spotify.com/episode/28AQHIrTBjm8ef9VKOVQsS
Men’s Journal spoke with Henry Cavill about his training evolution, putting on the Witcher costume, and his love of video games, where he first found this passion project.
Wywiad z Henrym:
https://open.spotify.com/episode/28AQHIrTBjm8ef9VKOVQsS
@harnasiek: 30 to najgorsza ranga, ranga 0 czyli pro rank jest najlepsza
- 1
@harnasiek: im mniejsza liczba tym lepsza ranga. Najlepsza jest ranga 0 zwana też zamiennie "Pro Rank" bo legenda z HS była już zajęta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Do bodaj 25 rangi za przegrane gry nie tracisz zdobytych fragmentów mozaiki (to 1/5 widoczne na screenie) a jeżeli masz serię zwycięstw to za
Do bodaj 25 rangi za przegrane gry nie tracisz zdobytych fragmentów mozaiki (to 1/5 widoczne na screenie) a jeżeli masz serię zwycięstw to za
Mam 15lvl postaci, srebrny i stalowy miecz cechu żmii. Ten który można było założyć od 1 poziomu. Obecnie nimi nie gram bo mam jakies lepsze z zabitych wrogów lub skrzynek.
Pytanie gdzie znajde kolejny schemat na wyzszy poziom cechu zmii? Wiem ze do zrobienia potrzebna jest kasa, miecz zmii z obecnego lvl i jakies tam skladniki. #witcher #wiedzmin #wiedzmin3
Pytanie gdzie znajde kolejny schemat na wyzszy poziom cechu zmii? Wiem ze do zrobienia potrzebna jest kasa, miecz zmii z obecnego lvl i jakies tam skladniki. #witcher #wiedzmin #wiedzmin3
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 22
@RandomNetUser: wydaje mi sie, ze wiedzmin 3 nie aspirowal do bycia nastepnym gta tak jak cyberpunk
@RandomNetUser: Moze dlatego ze Geralt nie jest oprychem ani postacią ot tak łamiącą prawo? Ogólnie patrząc na fabułę nie widzę żeby był potrzebny taki system. Wiedzimin to postac do zabijania potworów nie kradnięcia pieniędzy czy zbroi
- 0
@Morthgar: no mimika jest Cavillowa, ale tonacja glosu jest nasladowana
- 0
@Tylko_Seweryn: pewnie jakbym jego mordy nie widział, to by było spoko :) on wygląda jakby miał sie rozpłakać co chwila.
Mapa świata Wiedzmina opracowana wg współczesnych standardów kartograficznych. Większa rozdzielczość i więcej o samym projekcie http://atlas2022.uw.edu.pl/materialy-edukacyjne/mapy/
#wiedzmin #fantastyka #kartografiaekstremalna #witcher #fantasy
#wiedzmin #fantastyka #kartografiaekstremalna #witcher #fantasy
źródło: comment_1642066719xjJrdxQQSXn1ZGNO80K2cw.jpg
Pobierz@350791: a w ogóle to tutaj większa wersja bezpośrednio
źródło: comment_1642069008WXzwJ6BvX9p2ObDFpNoSOM.jpg
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
To zadanie z mieczem w skale jest zepsute, przyszedłem tam o zmierzchu (nawet w lewym górnym rogu jest napisane, że jest zmierzch), a moja postać stwierdza, że wróci tutaj o zmierzchu (ಠ‸ಠ)
- 1
@genocidegeneral: Sezon 2 ma słabszą oglądalność oglądalność niż sezon 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@Rafaello91: ktoś na reddicie wyliczył, jest spadek o 9% mimo zwiększenia się liczby subskrybcji netflixa o 40 milionów od premiery 1 sezonu. Szczególnie bolesny jest fakt, że 2 sezon w prawie każdym serialu odnosi najlepsze wyniki, poza tym oceny nowego sezonu są znacznie niższe od poprzedniego, co oznacza prawdopodbny spadek oglądalności 3 sezonu.

























Dodali jakieś karty ostatnio? Są jakieś ukryte? Jak mam je zdobyć? Wszystkich handlarzy juz ograłem i wykupiłem.
#wiedzmin #witcher3 #witcher
@Mojepierwszekontobiauek: mozliwe, jeszcze novigradu nie skonczylem.