Wpis z mikrobloga

Czytam od jakiegoś czasu Wiedźmina, obecnie sagę - Wieża Jaskółki.
Wszystko spoko, ale jakoś tak to Sapkowski pokomplikował, że nie czyta się tego przyjemnie. Przynajmniej takie mam osobiste odczucia. Ten tu, zaraz tam, inny tam, gdzie tamten przedtem. I w innym miejscu jeszcze coś innego, nie wiadomo, kto z kim i po co. A wszystko to tylko po to, aby ten co był tam, był nagle tutaj, bo jakby nie był, to tamten co będzie później, już by nie żył. Szkoda, że saga nie wygląda tak, jak wyglądały opowiadania.

#wiedzmin #sagawiedzmin #witcher
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damian44__: Czytałem to pierwszy raz jak miałem 12-15 lat i nie miałem żadnego problemu. Ty się stary bój jak zaczniesz czytać chociaż jakąś Grę o Tron, o poważniejszej literaturze nawet nie wspominając xD
  • Odpowiedz
@Szydera666: Raczej nie dla mnie ;) Osobiście lubię prostotę i stronię od tych niewiadomo jak długich serii. Preferuję książki psychologiczne, horrory, biznesowe itp. Fanem Wiedźmina jako tako jestem poprzez gry. Pomyślałem, że seria książek także może być ciekawa, bo przecież od tego wszystko się zaczęło. No i generalnie oceniam pozytywnie - fajne opisy otoczenia, dialogi i fabuła, ale po prostu ciężko się mnie to czyta (łapie nuda) przez nadmierne komplikowanie
  • Odpowiedz
@damian44__: @Szydera666: to jest chyba przystosowane do mózgu nastolatka, bo ja też czytałem to w gimnazjum i było super a jak ostatnio próbowałem to jednak cos jest nie teges. Prawdziwa jazda zacznie się przy pani jeziora z przeskakiwaniem między postaciami xd
  • Odpowiedz