Wpis z mikrobloga

@size: da się grać? tak
czy warto? zobacz sobie na YouTube jak wygląda i działa, jeśli cię to satysfakcjonuje to bierz
  • Odpowiedz
@size: Jak na standardy switcha jest naprawdę przyzwoicie, oczywiście no różni się graficznie dość mocno to chyba logiczne ale miło sobie przenośnie pojeździć.
  • Odpowiedz
@Zing: no właśnie widziałem filmiki i nie jest AŻ tak źle (wiadomo że na PS4 jest lepiej). Ale pytam bo jednak może są misje albo elementy fabuły że switch po prostu wysiada i gra staje się meczaca albo może nawet niemożliwa.
  • Odpowiedz
@size: gra jest na tyle długa iż uważam że nie ma sensu na switchu ale to tylko moja opinia. gra raczej nie wysiądzie nigdzie poza możliwymi lekkimi spadkami fps (które nie są za wysokie nawet w peaku xD)
  • Odpowiedz
@size: gra jest na tyle długa, że fajnie sobie pyknąć questa raz za czas na przykład w podróży szczególnie jak to ponowne granie, bo na pierwszy raz to nie wiem czy bym polecił
  • Odpowiedz
@size: Jest to jak najbardziej grywalne, a spadki fps nie są odczuwalne. Widać je jedynie w cutscenkach, ale nie ma to zbytnio duzego znaczenka. Grafika wiadomo tyłka nie urywa, ale po zmienieniu kilku opcji graficznych obraz nie kłuje w oczy. Oczywiście mówię o wersji handheldowej, bo w zadokowanym będzie to nadal wyglądać źle
  • Odpowiedz