@itsoverforme32445: Niski wzrost poniżej 190cm ma wiele zalet których na wykopie się nie dostrzega np:

1. O wiele mniejsze szanse na bycie trafionym przez piorun.
2. Ciężej jest spaść z balkonu przez wysokość barierek.
3. Można łatwo udawać dziecko jeśli zajdzie taka potrzeba.
4. Dużo większe szanse na zostanie aktorem grającym krasnoluda w
  • Odpowiedz
Daily Reminder, że te zue zachwoania czy bycie creepy ZAWSZE dotyczy sub7
Zawsze mnie bawi jak przeciętniak opiszę swój podryw/zagadywanie/łowy to zawsze się pojawia p---------e w stylu

Źle zrobiłeś, musisz powiedzieć to i to

Zachowales się jak creep

Nie masz taktu do kobiet
itsoverforme32445 - Daily Reminder, że te zue zachwoania czy bycie creepy ZAWSZE doty...

źródło: temp_file.png4784479937757174763

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackhorn: w porównaniu z 5 lat wstecz (harmony) ta mimika twarzy skoczyła daleko. Wychodzi na to, że jak zawsze gdy natura rzuci kłody pod nogi człowieka, to ten pokaże jej środkowy palec technologią.
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: opisałeś moją podstawówkę, gimnazjum i technikum. Przed chwilą dostałem w robocie 20minutowe kazanie od randomowego chada że nie powinienem mieć ludzi w chvju (ciekawe ku3wa jak skoro od dawna wiem jacy są). Oczywiście jako NPC żonglował z 20 tematami nie kończąc żadnego wątku i poczuł się ze sobą lepiej bo uśmiechnąłem i mu podziękowałem. Ludzie są tacy prości że jprdl
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: Prawda. Przyznanie, że świat jest podły, płytki i okrutny (co w zasadzie każdy wie) i że są osoby skazane na samotność, cierpienie i smutek, nie jest przyjemne. Dlatego też większość ludzi woli kłamać nie mając w tym złych intencji (choć akurat w tym wypadku niewiele to zmienia).
  • Odpowiedz