mój różowy za bardzo ściął wysoki krawężnik, w efekcie czego ta wystająca w dół blacha na progu się wgięła, widać goły metal. i jeździ już tak kilka dni, więc chce jak najszybciej załatwić sprawę żeby ruda nie brała. czyli w skrócie chyba trzeba to zeszlifować i zabezpieczyć, bez prostowań, kolor zabezpieczenia nieważny i tak tego nie widać - ile to może kosztować? 200, 300zł? najlepiej #pragapoludnie #goclaw #
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@hesus_ipanienko no jak tak to pewno tylko lekkie szorowanko, potem jakiś podkład i pomalować. Kiedyś jak robiłem klapę to jeszcze jakiś środek przed rdzą dawałem po wyczyszczeniu blachy
- 1
@zarowka12: Jakiś link do objaśnień jak po te jajka od zielononóżek będziemy z północy dojeżdżać?
Swoją drogą to liderom sosnowych klimatów zaczyna się nieciekawie robić: Wiązowna ma budowę S17, Otwock i Karczew S2, wczoraj nawet jadąc na pamięć przez Starą Miłosną i Międzylesie wpadłem na jakieś progi zwalniające (╯︵╰,)
Swoją drogą to liderom sosnowych klimatów zaczyna się nieciekawie robić: Wiązowna ma budowę S17, Otwock i Karczew S2, wczoraj nawet jadąc na pamięć przez Starą Miłosną i Międzylesie wpadłem na jakieś progi zwalniające (╯︵╰,)
- 0
za kilka dni Wilanów i Wawer będzie pewnie miał mobilizację, RDOŚ kilka dni temu rozesłał informację o ekspresówce #s2 Puławska-Lubelska o zbieraniu uwag i wniosków po ponownej ocenie oddziaływania na środowisko.
#warszawa #ursynow #wawer #srodowisko
#warszawa #ursynow #wawer #srodowisko
- 1
@elbereth: budowa trasy od ul Puławskiej do węzła Lubelska w Góraszce/Majdanie podzielona jest na 3 odcinki. W tej chwili realizowany jest odcinek B, czyli środkowy wraz z mostem oraz mały kawałek odcinka A przy al. KEN. Reszta się procesuje.
- 835
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 884
- 870
- 1
Autobusy na telefon w Wawrze?
ZTM Warszawa rozważa wprowadzenie w Wawrze, peryferyjnej dzielnicy Warszawy, autobusów na telefon. To rozwiązanie, które od lat działa w Krakowie a w zeszłym roku uruchomiono je w Szczecinie.
O pomyśle ZTM napisała Gazeta Stołeczna, przy okazji opisania planów zmian transportowych w tej dzielnicy. Przy okazji oddania do użytku mostu Południowego, który ma być gotowy w 2020 r. w Wawrze ma się pojawić więcej autobusów na głównych trasach,
konto usunięte via Android
- 1
@za_mlodu_socjalista Okolice Otwocka i Wiązowny, ale tam już codziennie dużo samochodów stoi ;-) ale może znajdziesz jakiś nietknięty lasek
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Pradawny_Slowianin: Zazdroszczę ludziom, którzy żyją w takich spokojnych okolicach, by bulwersować się jednorazowym zakłóceniem ciszy nocnej :D Ja to się dziwię u siebie, jak jest cicho.
Oczywiście nie zmienia to faktu, że fajerwerki o tej godzinie to kretyński pomysł ;)
Oczywiście nie zmienia to faktu, że fajerwerki o tej godzinie to kretyński pomysł ;)
- 1
@60scnds: Nie no wiesz zdarza się że coś nie pozwala mi spać ale zwykle to "coś" nie przekracza 50 decybeli i przestaje po 10 minutach a dziś powtórka z sylwestra.
uwaga na plażę w okolicy budowy mostu południowego po wschodniej stronie - okazało się że dużo ludzi chodzi nago, a jedna zdeformowana pani nawet waliła konia na środku plaży jakiemuś dziadkowi. nie polecam, dokończyłem czizburgerki uporczywie patrząc w budowany most, oddaliłem się mijając po drodze kilkadziesiąt samochodów (mniej osób na tych plażach było, chyba uprawiają to słynne ruchanie w krzakach), potem tylko pół metra od wielkiego dzika, przez ulicę romantyczną gdzie ponad
źródło: comment_icbiKfCFaR5SPH5GS8Zqklwx4pt3GyL1.jpg
Pobierz@hesus_ipanienko: przecież wiadomo że to plaża golasów jest.
@hesus_ipanienko: tam ludzie OD lat się opalają nago. A co do roweru - to fajna jest ścieżka wzdłuż Wisły - można dojechać od mostu Siekierkowskiego aż do ujścia Świdra (a potem w górę Świdra i w górę Mieni, aż do Wiązownej)
@kokosanki: na plaży 'Zawady' już kilka razy spotkałem osoby opalające się nago. Tak dziadków, jak i młode fajne dziewczyny :D
@kokosanki: na plaży 'Zawady' już kilka razy spotkałem osoby opalające się nago. Tak dziadków, jak i młode fajne dziewczyny :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@SigismundGotlieb: Rudy na mnie krzyczał!
- 19
Mirki i Mirabelki z #warszawa, potrzebna pomoc!
Ukradli mi dzisiaj #motocykl sprzed domu - czarne Kawasaki ER-6n.
Więcej info opisałem tutaj: https://www.wykop.pl/link/3845769/1000-zl-nagrody-skradziony-motocykl-warszawa/ - proszę o wykopy :)
Jeśli coś widzieliście, słyszeliście albo zobaczycie gdzieś na aukcji, piszcie albo dzwońcie!
Dzięki za
Ukradli mi dzisiaj #motocykl sprzed domu - czarne Kawasaki ER-6n.
Więcej info opisałem tutaj: https://www.wykop.pl/link/3845769/1000-zl-nagrody-skradziony-motocykl-warszawa/ - proszę o wykopy :)
Jeśli coś widzieliście, słyszeliście albo zobaczycie gdzieś na aukcji, piszcie albo dzwońcie!
Dzięki za
425
1000 zł nagrody! Skradziony motocykl, Warszawa.

Wykopki, ogromna prośba o pomoc! Skradziono motocykl Kawasaki - nagroda 1000 zł za wskazanie miejsca przetrzymywania motocykla albo za wskazanie sprawcy. Dzisiaj (26.07.2017) skradziony został motocykl Kawasaki ER-6n. Motocykl stał przy mojej posesji w Warszawie na osiedlu Międzylesie (dzielnica..
z- 73
- #
- #
- #
- #
- #
Siekierki niedaleko, weź wiaderko, podpłyń... :D
- 1
@kamilbrawo2: marysin here, alarm i odwołanie jako tako xD
#warszawa #wawer #runmageddon
Jest ktoś chętny zastąpić mnie na wolontariacie w runmageddonie? Jestem u dentysty i się przedłuża, nie zdążę :(
Jest ktoś chętny zastąpić mnie na wolontariacie w runmageddonie? Jestem u dentysty i się przedłuża, nie zdążę :(
co za czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=96631
#warszawa #mokotow #goclaw #siekierki #wawer #pragapoludnie
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=96631
#warszawa #mokotow #goclaw #siekierki #wawer #pragapoludnie

- 2
konto usunięte via Android
- 0
- 282
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@tomasz-szalanski:
Drugi popularny wałek jest taki, że dzwoni niby-kurier na numer starszej osoby i mówi, że ma paczkę pobraniową do doręczenia (numer oczywiście zastrzeżony). Rodzice/dziadkowie płacą takiemu oszustowi, bo pewnie jak zwykle młody czy młoda coś z interneta zamówili. Potem wychodzi, że nic nie było zamawiane, kasy nie ma a w paczce są kartofle. Mój wujek miał taką sytuację, tylko pojawił się drobny problem, bo dwóch młodszych synów było w
Drugi popularny wałek jest taki, że dzwoni niby-kurier na numer starszej osoby i mówi, że ma paczkę pobraniową do doręczenia (numer oczywiście zastrzeżony). Rodzice/dziadkowie płacą takiemu oszustowi, bo pewnie jak zwykle młody czy młoda coś z interneta zamówili. Potem wychodzi, że nic nie było zamawiane, kasy nie ma a w paczce są kartofle. Mój wujek miał taką sytuację, tylko pojawił się drobny problem, bo dwóch młodszych synów było w
2
Łatanie dziur po polsku. Czyli jak tego nie robić...

Film z łatania dziury w drodze przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. "Nowoczesne" metody łatania w wykonaniu ZDM Warszawa.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
budowa trasy siekierkowskiej, stare wielkie skrzyżowanie płowieckiej z marsa, inwazja szczurów na osiedle wilga 2000, awantura o komis bogdan car, ikarusy na ulicach, na pętli gocław kończyła się droga... to se ne vrati
ale żeby nie było za pięknie dzisiaj mamy problem z drugim wiaduktem na skrzyżowaniu marsa/żołnierska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=96631
niestety wiele zdjęć już się nie ładuje
ale żeby nie było za pięknie dzisiaj mamy problem z drugim wiaduktem na skrzyżowaniu marsa/żołnierska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=96631
niestety wiele zdjęć już się nie ładuje
źródło: comment_RPzX6UKDwogzh9uwRJOZgDr2NgorMmnr.jpg
Pobierz- 3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_Ruj72BQ6mSCpvPhFMRNnVGzX28XAerwA.jpg
Pobierz@nocnypowodemtegokontaxD: Jak już zrobią wiadukt marsa żołnierska to problem będzie z wiaduktem nad torami w Rembertowie, potem wiadukt w Mińsku Mazowieckim, Terespolu, Smoleńsku, Moskwie, Tokio... końca nie będzie :P




















Prośba o wykop Effect
Wykopki,
Ogromna prośba o pomoc. Zaginęła mi czarna buldozka francuska. Okolice ul nadwiślańskiej w Józefowie. Wyszła przed bramę wjazdową i jej nie ma.