#psy #buldogi #jozefow #wawer #otwock #wykopefekt

Prośba o wykop Effect

Wykopki,
Ogromna prośba o pomoc. Zaginęła mi czarna buldozka francuska. Okolice ul nadwiślańskiej w Józefowie. Wyszła przed bramę wjazdową i jej nie ma.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mój różowy za bardzo ściął wysoki krawężnik, w efekcie czego ta wystająca w dół blacha na progu się wgięła, widać goły metal. i jeździ już tak kilka dni, więc chce jak najszybciej załatwić sprawę żeby ruda nie brała. czyli w skrócie chyba trzeba to zeszlifować i zabezpieczyć, bez prostowań, kolor zabezpieczenia nieważny i tak tego nie widać - ile to może kosztować? 200, 300zł? najlepiej #pragapoludnie #goclaw #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zarowka12: Jakiś link do objaśnień jak po te jajka od zielononóżek będziemy z północy dojeżdżać?
Swoją drogą to liderom sosnowych klimatów zaczyna się nieciekawie robić: Wiązowna ma budowę S17, Otwock i Karczew S2, wczoraj nawet jadąc na pamięć przez Starą Miłosną i Międzylesie wpadłem na jakieś progi zwalniające (,)
  • Odpowiedz
@elbereth: budowa trasy od ul Puławskiej do węzła Lubelska w Góraszce/Majdanie podzielona jest na 3 odcinki. W tej chwili realizowany jest odcinek B, czyli środkowy wraz z mostem oraz mały kawałek odcinka A przy al. KEN. Reszta się procesuje.
  • Odpowiedz
Autobusy na telefon w Wawrze?

ZTM Warszawa rozważa wprowadzenie w Wawrze, peryferyjnej dzielnicy Warszawy, autobusów na telefon. To rozwiązanie, które od lat działa w Krakowie a w zeszłym roku uruchomiono je w Szczecinie.

O pomyśle ZTM napisała Gazeta Stołeczna, przy okazji opisania planów zmian transportowych w tej dzielnicy. Przy okazji oddania do użytku mostu Południowego, który ma być gotowy w 2020 r. w Wawrze ma się pojawić więcej autobusów na głównych trasach,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pradawny_Slowianin: Zazdroszczę ludziom, którzy żyją w takich spokojnych okolicach, by bulwersować się jednorazowym zakłóceniem ciszy nocnej :D Ja to się dziwię u siebie, jak jest cicho.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że fajerwerki o tej godzinie to kretyński pomysł ;)
  • Odpowiedz
uwaga na plażę w okolicy budowy mostu południowego po wschodniej stronie - okazało się że dużo ludzi chodzi nago, a jedna zdeformowana pani nawet waliła konia na środku plaży jakiemuś dziadkowi. nie polecam, dokończyłem czizburgerki uporczywie patrząc w budowany most, oddaliłem się mijając po drodze kilkadziesiąt samochodów (mniej osób na tych plażach było, chyba uprawiają to słynne ruchanie w krzakach), potem tylko pół metra od wielkiego dzika, przez ulicę romantyczną gdzie ponad
h.....o - uwaga na plażę w okolicy budowy mostu południowego po wschodniej stronie - ...

źródło: comment_icbiKfCFaR5SPH5GS8Zqklwx4pt3GyL1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hesus_ipanienko: tam ludzie OD lat się opalają nago. A co do roweru - to fajna jest ścieżka wzdłuż Wisły - można dojechać od mostu Siekierkowskiego aż do ujścia Świdra (a potem w górę Świdra i w górę Mieni, aż do Wiązownej)

@kokosanki: na plaży 'Zawady' już kilka razy spotkałem osoby opalające się nago. Tak dziadków, jak i młode fajne dziewczyny :D
  • Odpowiedz
@tomasz-szalanski:
Drugi popularny wałek jest taki, że dzwoni niby-kurier na numer starszej osoby i mówi, że ma paczkę pobraniową do doręczenia (numer oczywiście zastrzeżony). Rodzice/dziadkowie płacą takiemu oszustowi, bo pewnie jak zwykle młody czy młoda coś z interneta zamówili. Potem wychodzi, że nic nie było zamawiane, kasy nie ma a w paczce są kartofle. Mój wujek miał taką sytuację, tylko pojawił się drobny problem, bo dwóch młodszych synów było w
  • Odpowiedz
budowa trasy siekierkowskiej, stare wielkie skrzyżowanie płowieckiej z marsa, inwazja szczurów na osiedle wilga 2000, awantura o komis bogdan car, ikarusy na ulicach, na pętli gocław kończyła się droga... to se ne vrati
ale żeby nie było za pięknie dzisiaj mamy problem z drugim wiaduktem na skrzyżowaniu marsa/żołnierska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=96631

niestety wiele zdjęć już się nie ładuje
n.....D - budowa trasy siekierkowskiej, stare wielkie skrzyżowanie płowieckiej z mars...

źródło: comment_RPzX6UKDwogzh9uwRJOZgDr2NgorMmnr.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach