Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@snickersfgh: z czego to?
- 0
- 1
Co chcielibyście, by pojawiło się w Młotku, a co raczej się nie zdarzy, ale pomarzyć warto?
#warhammer40k
#warhammer40k
- 14
- 0
2029 + 1 = 2030
Tytuł:
Autor:
Gatunek:
Ocena:
Tytuł:
Stacja "Ocalenie"Autor:
Dan AbnettGatunek:
fantasy, science fictionOcena:
8/10
źródło: comment_1660061836b00UwkMhbUKNaTVikA6JUj.jpg
Pobierz- 1
@mastermind19: jestem na trzecim tomie cyklu i czyta się to nawet nawet... Drugi tom był koszmarnie zły - takie 3/10. Już pierwszy mi się bardziej podobał. Ogólnie cykl znany i raczej lubiany, dlatego zakładam, że do tych dobrych książek w nim muszę dopiero dotrzeć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 15
@Bozar86 z każdym fanartem mam co raz większą słabość do AdMechu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Za jakiś czas będę remontował elewację i myślałem żeby machnąć na przód domu imperialną aquille a na tył domu rzucić 3 głową hydrę, myślicie że by fitowało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warhammer40k
#warhammer40k
- 5
@dasfinaleresultat: imperialna aquilla z dwoma głowami nie jest żadnym symbolem totalitarnym... jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SargonofAkkad: nie jesteś na bieżąco
- 8
- 0
Pytanie do weteranów herezji Horusa, staram się czytać wszystko kolejnośćiowo ale idzie to w ślimaczym tempie, teraz skończyłem potępieńców i niby mogę isc dalej, ale strasznie kusi mnie siege of terra, co robić?
#warhammer40k
#warhammer40k
- 20

- 10
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
#bitewniaki #wh40k #warhammer40k
Od dłuższego czasu o tym myślałem, nawet z gotowością by zainwestować, ale od kiedy za gnoja zagrałem w Dawn of War to w miarę skromnych możliwości jestem dość wkręcony w Warhammera 40k, poza tym myślę że od strony modelarskiej też byłoby to dla mnie mega odprężające. Jakie są opcje w Krakowie by się w to wkręcić jakoś, ile trzeba zainwestować by złożyć sobie
Od dłuższego czasu o tym myślałem, nawet z gotowością by zainwestować, ale od kiedy za gnoja zagrałem w Dawn of War to w miarę skromnych możliwości jestem dość wkręcony w Warhammera 40k, poza tym myślę że od strony modelarskiej też byłoby to dla mnie mega odprężające. Jakie są opcje w Krakowie by się w to wkręcić jakoś, ile trzeba zainwestować by złożyć sobie
@fantazm w Krakowie jest Vanaheim i szop gracz. Jak podejdziesz i zagadasz to pewnie dostaniesz namiar na kogoś kto organizuje gry wprowadzające. Na totalny początek aby zebrać 500 punktów do gry można pomyśleć o pudełku combat patrol. Cenowo najtaniej wychodzą zwykle te frakcje które były w starterze - necroni i Space Marine (oczywiście zakładając zakup przez allegro/grupę na FB) oraz custodes ze względu na małą ilość potrzebnych modeli. Przy czym warto
- 2
@fantazm: i osobiście bym celował w to co mi się podoba najbardziej, ja tak zrobiłem właśnie z Admechem. Olej Marynaty jeśli podoba ci się Mechanicus
źródło: comment_1659961133cPRPvLy5DXY9ZCqV8fV8Pd.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Phallusimpudicus: kosmiczny desant chaosu :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Alex Jones skończył się na FEMA Camps. #teoriespiskowe

Widziałęm exodite widziałem astartes widziałem inne animacje 40k ale tej jeszcze nie widziałem
#warhammer40k
#warhammer40k

@SargonofAkkad: za 40k daje plusa w ciemno i oglądam
- 1
@DIO_: taki obraz wasz
źródło: comment_1659732056Jv5Amn47d8y7O8tdfBuEa1.jpg
Pobierz@DIO_ To się zazwyczaj kończy tak:
źródło: comment_1659732665wXu42dE6NLSboOMvOR1Z1L.jpg
Pobierz





















#warhammer40k
źródło: comment_1660456055sIbOiBkXjyuSc6lOu7R0nS.jpg
Pobierzźródło: comment_1660462724aQG2YdOZJ08rT1T1l7rMKM.jpg
Pobierz