@fizzly: picocad nima mój ino kolegi, jo robia SpriteStack.io i dopiero tam są animacje, ale to ci rzec mogę, że w picocad przeciągosz te pliki txt i puszczosz na okienku aplikacji.
  • Odpowiedz
@rezoner: Jak to właściwie działa? Należy zaprojektować cały obiekt 3D, a Twój program go animuje?
Widziałbym jakieś fajne RPG MMO na androida w Twoich klimatach. Brakuje mi rasowego RPG Online na komórkę
  • Odpowiedz
@rezoner: Pamiętam jak byś w zeszłym tygodniu zaczynał renderer 2D. A jak teraz na to patrzę, to się zastanawiam czy ktokolwiek jest w stanie pomyśleć że to co robisz ma związek z grafiką 2D.

Świetna robota! Wyciskasz z tego projektu kilka razy więcej potencjału niż ja miał bym na to pomysłów.

Ostatnio z 5min się patrzyłem na gifa z PBR
  • Odpowiedz
@Kocurovsky: tak to jest demo silnika gier. Jak na razie jest dalej rozwijane przez developera o nowe funkcjonalności i da znać kiedy projekt będzie gotowy. Najprawdopodobniej będzie to jego jakaś gra, a później to pewnie sprzeda się dla kogoś ale zanim to, to potrzeba mu dużo hype od ludzi
  • Odpowiedz
@rezoner: Ten gif daje poczucie metaliczności obiektu, oświetlenie w jakiś sposób buduje w moich oczach charakter materiału tego mecha. Może to przypadkowe, ale samo mi się rzuciło w oczy i wręcz opadła mi kopara, bo jak na pikselki wygląda to niesamowicie realistycznie.

Poprzedni... Wydaje mi się, że po prostu rozjaśnia piksele, co wygląda bardzo brzydko. Kolory się za mocno saturują i wyglądają jak błąd. W screenie masz moment o który
volski_ - @rezoner: Ten gif daje poczucie metaliczności obiektu, oświetlenie w jakiś ...

źródło: comment_l3qX36pChCpA7qrBaW8la9sVLp70VM3e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Defined: JavaScript, WebGL - tyle :) Nie korzystam z żadnych bibliotek ponieważ robię rzeczy bardzo customowe i nie lubię się użerać z rozwiązaniami, które są do wszystkiego po trochu.
  • Odpowiedz