Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@royal_princess: priv :)
- 1
@KSIEDZUart: jeny, jak ładnie :]
Może i #gorzkiezale #boldupy czy inne #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie, ale jeśli @wykop w takie święto zamiast dać Polską flagę lub inny symbol narodowy wstawia durne rogale związane ze świętem obchodzonym tylko w Poznaniu to coś mi nie pasuje. Nawet moi niemieccy kontrahenci sami wiedzieli, że dziś nie będe z nimi pracował, bo jest ważne święto w Polsce - jak sami skomentowali "najważniejsze", ale
@igogel: Myślałem o tym i planowałem zrobić to samo, ale... Może jeszcze zmądrzeją. Póki co - spróbuj zainstalować mój dodatek, chociaż to tylko namiastka tego, co powinno pojawić się na belce: http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/666/
@Wydron9000: losowy gif z mojego 4chanowego folderu
źródło: comment_plylkddDqmZxI6fg18DyhWAMN3KJxv9r.jpg
Pobierz- 5
- 4
Parę dni temu kupiłem od @Igorsky #blackberry. Dziś dotarła do mnie przesyłka. Odpakowałem, trochę podejrzeń wzbudziła we mnie wyciągnięta bateria - myślę sobie no tak pewnie się wysyła, dawno nie zmieniałem telefonu. Wkładam baterie odpalam terminal i widzę
Nie usunę
#heheszki #maciej #usunkonto
Nie usunę
#heheszki #maciej #usunkonto
źródło: comment_Owp0OOU8s1ETJS8S8pW3uNGJd1tPAF2N.jpg
Pobierz- 0
@mateuszjestfajny: 9900?
- 0
@cordant: tak
#usunkonto mowili... Mozna jakos przywrocic stare konto?
- 0
@PijanyDrwal: musisz najpierw usunac to a pozniej szukac pomocy
- 302
- 21
@JaroslaPolskeZbaw: fajna przeróbka, a z tą sceną z "Psów" wiąże się ciekawa historia :D otóż Pazura miał jakiś spektakl w teatrze w Łodzi (sceny kręcone w Warszawie) i miał bardzo mało czasu na zrobienie tej sceny, maksymalnie jeden dubel. I był tak w-------y na ekipę że tak mu ustawiła godzinowo kręcenie tej sceny że 'zrobił' ją na raz dodatkowo w-------y :D
- 14
@S_P_K: kiedyś na yt (nie mogę znaleźć teraz) był film w którym m.in. Pazura i Lubaszenko opowiadali o filmie

#skandal #apel #gorzkiezale #c-----------t #oswiadczenie
Jak tak można ?! jak można dać bana na 8 dni ze to że napisałem zielonemu #usunkonto ?! Ban za atakowanie użytkownika ?! co tu sie o--------a Mirki to ja nawet nie wiem (╥﹏╥)
Jak tak można ?! jak można dać bana na 8 dni ze to że napisałem zielonemu #usunkonto ?! Ban za atakowanie użytkownika ?! co tu sie o--------a Mirki to ja nawet nie wiem (╥﹏╥)
- 1
- 1
@fruwajacyrogal: screen or never happends
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
- 3
Ej, jest potencjał na mirkogifa.
Coś w stylu:
Coś w stylu:
źródło: comment_yb01xaJPPpmPBo29sslSOSQrYvoBss2C.jpg
Pobierz@TakMowilaMiCiocia: lajki to na facebooku cumplu
- 0
- 1
@igogel: może w http://www.manufaktoria.pl/ ?
@igogel: pewnie od jehowych ;)
@ZUS_KRUS: masz po co mirkować























bylismy razem 6 lat... przez ten czas wykop ze strony z ciekawymi, interesujacymi znaleziskami stal sie strona ze smiesznymi obrazkami i rogalami.
Wykop tak bardzo r-------y i administracja tak bardzo r-------a...
Bawcie