Zegnaj wykop peeeelllll....

bylismy razem 6 lat... przez ten czas wykop ze strony z ciekawymi, interesujacymi znaleziskami stal sie strona ze smiesznymi obrazkami i rogalami.

Wykop tak bardzo r-------y i administracja tak bardzo r-------a...

Bawcie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może i #gorzkiezale #boldupy czy inne #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie, ale jeśli @wykop w takie święto zamiast dać Polską flagę lub inny symbol narodowy wstawia durne rogale związane ze świętem obchodzonym tylko w Poznaniu to coś mi nie pasuje. Nawet moi niemieccy kontrahenci sami wiedzieli, że dziś nie będe z nimi pracował, bo jest ważne święto w Polsce - jak sami skomentowali "najważniejsze", ale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parę dni temu kupiłem od @Igorsky #blackberry. Dziś dotarła do mnie przesyłka. Odpakowałem, trochę podejrzeń wzbudziła we mnie wyciągnięta bateria - myślę sobie no tak pewnie się wysyła, dawno nie zmieniałem telefonu. Wkładam baterie odpalam terminal i widzę


Nie usunę


#heheszki #maciej #usunkonto
mateuszjestfajny - Parę dni temu kupiłem od @Igorsky #blackberry. Dziś dotarła do mni...

źródło: comment_Owp0OOU8s1ETJS8S8pW3uNGJd1tPAF2N.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaroslaPolskeZbaw: fajna przeróbka, a z tą sceną z "Psów" wiąże się ciekawa historia :D otóż Pazura miał jakiś spektakl w teatrze w Łodzi (sceny kręcone w Warszawie) i miał bardzo mało czasu na zrobienie tej sceny, maksymalnie jeden dubel. I był tak w-------y na ekipę że tak mu ustawiła godzinowo kręcenie tej sceny że 'zrobił' ją na raz dodatkowo w-------y :D
  • Odpowiedz