Mireczki, pokazałem mojemu #rozowypasek że mirko jest dużo lepsze niż te zasrane kwejki, bebzole, fejsbuki, 9gagi itp.
No i mi wczoraj się przyznała że założyła konto żeby mirkować, ale nie chce powiedzieć jaki ma login. Biedna obawia się, że napiszę jej #usunkonto i będzie ciągłe #minusujo ( ͡ ͜ʖ ͡)
Podobno wczoraj coś napisała na mirko i dostała złotą łopatę za
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fataler: W przypadku NK można zacytować Wyspiańskiego:

Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapki wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.
  • Odpowiedz
@fataler: Jestem ciekaw, czy kiedyś pojawi się masowa migracji z FB do jakiegoś nowego typu portalu społecznościowego? A może FB jest już jak Google?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach