Muszę wybrać ortodontę w Warszawie do leczenia zgryzu krzyżowego bocznego. Borykam się z dylematem. Nie wiem, gdzie szukać informacji na ten temat. Waham się pomiędzy ortodontkami: Kamilą Wasiluk, a Katarzyną Moreno. Może ktoś z Was leczył się u nich, lub możecie kogoś polecić?
#warszawa #ortodonta #zgryz #lekarze #stomatologia #dentysta #zeby #uroda #zdrowie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaraz po peelingu (zbyszko 3 cytryny albo enzymatyczny sylveco) buzia moja jest taka super gładziutka mięciusia fajniusia promienna
Powiedzmy że następnego dnia jeszcze też
Ale np po 4-5 dniach już ewidentnie nie ma takiego super efektu wow
A peeling to tak raz na tydzień chyba jednak
No więc czy ja robię coś źle i czy da się jakoś mieć permanentnie taki efekt super gładkiej czystej cery a nie tylko raz na tydzień?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o co chodzi ze składem Soqu Aloe Vera Soothing Gel 99%
dlaczego na stronie hebe i opakowaniu (a przynajmniej polskiej nalepce) jest suuuper czysty
a na wizażu (i jakichś zagranicznych stronach) wręcz przeciwnie?
jakaś reformulacja totalna niedawna?
z tym że ten opakowaniowy skład tak czy siak wydaje się delikatnie mówiąc średnio wiarygodny bo nie ma w nim literalnie żadnego konserwantu nawet
dlaczego więc taki podają na etykietce
Chodtok - o co chodzi ze składem Soqu Aloe Vera Soothing Gel 99%
dlaczego na stronie...

źródło: comment_1646757188pgyYfrFmOVJK90Iipa4OVZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabele, poradźcie. Wcześniej nie miałam problemu z rozczesywaniem włosów, a teraz strasznie się plączą. Jakie mogą być przyczyny i jak można temu zaradzić? Pielęgnacji nie zmieniałam raczej, zawsze po szamponie odżywka lub maska, staram się trzymać równowagę PEH.

#wlosy #wlosing #wlosomaniaczka #mirabelkopomusz #pytaniedorozowychpaskow #uroda #kosmetyki
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@travis_ dowolny peeling, wystarczą fusy z kawy i żel do mycia twarzy (chyba że masz wrażliwą skórę to wtedy kup jakiś enzymatyczny) 1x w tygodniu, dobrze by było dorzucić jakiś krem dostosowany do skóry
  • Odpowiedz
Przy przeszczepie włosów wyjmuje się mieszki z jednego miejsca i wkłada w drugie i w tym pierwszym już się (chyba???) nie tworzą nowe na ich miejsce
Wykonuje się też np przeszczepy z brody więc (chyba?) nie zostawia to żadnych blizn
Dlaczego więc właściwie takie wyjęcie mieszków nie robi za super skuteczny i trwały sposób DEPILACJI???
Tylko w najlepszym razie jakieś drooooogie i umiarkowanie skuteczne lasery?? Które i tak trzeba chyba po
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok po przeszczepie zostają blizny szczególnie je widać jak ktoś chce mieć cieniowanie z tyłu głowy od zera, wpisz sobie w necie FUE scars
  • Odpowiedz
@Eliszka: za starych czasów używałam takiej zwykłej z metalowymi pręcikami, ale poobrywalam plastikowe kuleczki, które kończyły druty, bo one plątały mi włosy. Szczotkę zajechałam praktycznie do momentu aż guma w niej sparciala... Ale najlepsza jaką miałam
  • Odpowiedz