Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki, szukam sprawdzonego dermatologa/trychologa w rejonie #lodz i #krakow. Moja mama od jakiegoś czasu ma spore problemy z wypadaniem włosów, okropnie to przeżywa i jest podłamana. Była u dwóch lekarzy, ale poza przepisaniem szamponów za setki złotych tak naprawdę nic się nie dowiedziała. Zależy mi na kimś sprawdzonym specjaliście, z indywidualnym podejściem do człowieka, nie przepisującym z automatu tych samych środków. Z góry dzięki!

#krakow #lodz #dermatologia #wlosy #lysienie #zdrowie #uroda
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catttana: W tej chwili nie mam ich przed sobą więc dokładnie nie jestem w stanie Ci powiedzieć. Jeśli chodzi o tarczycę to mama jakieś 20 lat temu miała wyciętą prawie całą tarczycę i przyjmuje stałe Letrox i to ma regularnie badane
@thomasKRK Szampony tu niewiele zmienią, więc trzebaby zwrócić uwagę na dietę, szczególnie jeśli przyjmuje letrox. Można pokusić się o suplementy typu biotyna (przy czym trzeba pamiętać, żeby zażywać ją z kilku godzinnym odstępem czasowym od letroxu) i stosować ją regularnie przez kilka miesięcy. Efekty na pewno nie będą widoczne szybciej niż po kilkunastu tygodniach, więc musi uzbroić się w cierpliwość.