Mireczki, obecny zasilacz UPS padł po 4 latach. Zasilania nie podtrzymywał już od dawna ale teraz w ogóle nie chce się załączyć. Czerwony przycisk "Unusual" oraz ciągle piszczy... padły baterie.
1) Warto mieć ten sprzęt? Do tej pory używałem go tylko do stałego napięcia aby nie uszkodzić podzespołów komputera.
2) Możecie coś polecić do 300 PLN, co długo wytrzyma a nie padnie po kilku miesiącach?
#elektronika #komputery #
FHA96 - Mireczki, obecny zasilacz UPS padł po 4 latach. Zasilania nie podtrzymywał ju...

źródło: comment_PgomU642omYlBbbH3yJZQwYiRrYYhh73.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jak działa UPS? Pierwszy raz coś będę miał przez nich dostarczane. Wysłana dzisiaj to dotrze jutro?
#kurier #ups
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam pytanie - moja paczka ups została dostarczona do punktu ups access point. tutaj mam problem bo usunąłem sms, w którym był adres punktu oraz nie znam numeru listu przewozowego.

czy ktos wie, w jaki sposob moge się dowiedziec gdzie odebrać paczke? Probowalem przez infolinie ale niestety wymagaja numeru paczki. Sklep od ktorego kupiłem paczkę pracuje dopiero od poniedziałku.

Ma ktos pomysl?

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #krakow #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@michalnodi sprawdź mail od sprzedawcy albo UPS, powinieneś mieć info przynajmniej o numerze paczki. Ewentualnie jeśli logowales się na stronie sklepu to w jakimś panelu klienta też powinna być informacja o tym numerze.
  • Odpowiedz
Hej właściciele #ups, czy macie zachowane wymagana warunki przechowywania?

Umieść UPS w odległości 20cm od innych urządzeń aby uniknąć interferencji.


Zastanawiam się nad kupnem, ale w obecnej konfiguracji ma szans na 20cm odstępu.
Wręcz przeciwnie, 3 cm subwoofer i w sumie na UPS planowałbym położyć
mccloud - Hej właściciele #ups, czy macie zachowane wymagana warunki przechowywania? ...

źródło: comment_KpAeUqEcMAqhkNPkLzTLTFGtl6GoMRMJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mccloud duża szansa że absolutnie nic się nie będzie działo, jakaś szansa że może Ci buczeć głośnik (raczej jak już to podczas pracy z aku), minimalna szansa na pogorszenie wifi, mikro mikro piko szansa że coś uszkodzisz.
Gdyby każdy tak czytał instrukcje świat byłby inny xD
  • Odpowiedz
@tysonic: Jestem w podobnej sytuacji, paczka miała przyjść wczoraj "przed końcem dnia" to czatowałem do końca dnia. Teraz, następnego dnia, w monitoringu zero aktualizacji. Jedynie system usunął planowane dostarczenie z informacją "sprawdź później". Robot na infolinii nie pomoże, a wrocławski oddział myje ręce i odsyła na drugi numer z tym samym robotem. Żenada.
  • Odpowiedz
Jakiś soft do "serwisowania" UPSów APC (smart, back ups nowsze)?

Kiedyś, w zamierzchłych czasach gdzieś-przed-XP to się używało PowerChute który był toporny ale umożliwiał edycje daty wymiany akumulatora, wymuszenie kalibracji itp. po wymianie aku lub po serwisowaniu upsów...
Niestety - teraz ten soft już w czasach win7-8-10 x64 nie działa. A współczesne PowerChute dostępne na stronie APC - to jakaś plastikowa zabawka, która niczego nie pozwala, ale za to jest eko -
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ups #kurier
Wyjątkowo pechowi kurierzy tam pracują, nigdy i nigdzie nie mogą zastać kogoś, kto odbierze przesyłkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) (polecam fanpage, a raczej księgę skarg i zażaleń firmy na FB) Tydzień bujania się z przesyłką, zero kontaktu od kuriera, a w domu codziennie jest ktoś, kto mógłby odebrać przesyłkę. Nie polecam.
oooops - #ups #kurier 
Wyjątkowo pechowi kurierzy tam pracują, nigdy i nigdzie nie m...

źródło: comment_bmmI0uLyZpPgGgogNq0388adEn7yYfKa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, właśnie mi młody udowodnił, że posiadanie #ups ma jednak sens.
Wiec pytanie, ktoś jest w stanie coś polecić? ew. Jakie firmy brać pod uwagę i co omijać z daleka?

Ci pewnie mają: #programista15k, ci mogą: #informatyka, a Ci sie znaja: #hardware
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, zakupiłem telewizor 55 calowy, kurier DPD dzisiaj wstawił się z paczką i odebrali ją rodzice. Po powrocie z pracy otworzyłem karton i okazało się że telewizor jest uszkodzony (ma wgnieciony róg i jest uszkodzona matryca - tv nie chcę się także uruchomić). Sklep internetowy naciska żebym sporządził protokół szkody - kurier jutro ma się wstawić u mnie aby go spisać. Jak to ogarnąć żeby sklep internetowy mnie nie oszukał i nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@cubon89 nagraj filmik jak pakujesz tv do kartonu. Potem odtwórz go do tyłu. Będzie, że nagrywałeś przy otwieraniu i okazało się, że tv jest uszkodzeny. Po czym wyślesz im filmik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Chcę dokonać zwrotu butów kupionych na stronie #adidas postępuję zgodnie z instrukcją, czyli wypełniam formularz i naklejam etykietę zwrotu na pudełku. W punkcie odbioru #ups dostaje informacje, że etykieta nie jest aktywna. Czy muszę coś jeszcze dodatkowo zrobić? Etykieta była w przesyłce, więc ja jej nie generowałem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier #kurierzy #ups

Mam konto na stronie kurjerzy.pl Naliczyło mi dodatkową opłatę. Niby za wage i wymiary. Ale ja nigdy takiej wysyłki o takiej wadze i wymiarach nie wysyłałem. Były całkiem inne. Wysłali mi protokół z systemu. Zwykły pdf..

Mogę się jakoś ubiegać o zdjęcia czy coś? Bo to jest śmiech na sali że świstek mi wyślą i sprawa załatwiona. Ja wiemże to tylko 20zł ale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do mirków i mirabel pracujących jako #kurier.
Dlaczego kurierzy w miastach jeżdżą największymi możliwymi Ducato, Sprinterami itp? Szczerze mówiąc nie spotkałem kuriera w czymś mniejszym. Nie łatwiej byłoby latać po osiedlach czy mordorach jakimś samochodem klasy Doblo czy małym vanem, chociażby ze względu na parkowanie czy wjazd na parkingi podziemne w galeriach? Czy bez wożenia kilku palet każdego dnia kurierka jest obecnie nieopłacalna?
Liczę na odpowiedzi od osób
mokry - Pytanie do mirków i mirabel pracujących jako #kurier. 
Dlaczego kurierzy w m...

źródło: comment_2vbBwiZsM5TK03S6D3vhyd1F3QnqxpCv.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ups #wroclaw - nie polecam tego allegrowicza. Od wtorku paczka leżała u nich. Codziennie kurier niby chciał ją dostarczyć, ale tak naprawdę dotarł dopiero dzisiaj. I to z przygodami, bo trafił mi się ukraiński kurier. Sąsiedzi ze wschodu chyba przenoszą swój system pracy tutaj, bo koleś zgłosił, że rzekomo był z paczką, ale nikogo nie zastał. Oczywiście ja twardo czekałem w tym czasie na miejscu. Na szczęście dostałem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach