Orientuje sie ktos czy do grotnik-ustronie przywiezli juz tych uchodzcow z Syrii? Przejezdzalem dzisiaj przez Zgierz w ok. grotnik i kawalek Lodzi i widzialem z 10 kobiet w burkach z dziecmi i paru podstarzalych sniadych panow z brodami xD
#grotniki #zgierz #lodz #uchodzcy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na granicy grecko-macedońskiej koczuje 12 tysięcy migrantów

Demonstracja migrantów na granicy grecko-macedońskiej. Część z nich jest gotowa wedrzeć się do Macedonii. Trzymają w rękach kawałki białego płótna i chusteczki na znak, że mają pokojowe zamiary. Oddziały greckiej policji w Idomeni zostały wzmocnione.

Od rana nowe grupy migrantów zmierzały do Idomeni, bo rozeszła się pogłoska, że dziś zostanie otwarta granica i że kanclerz Niemiec Angela Merkel czeka na uchodźców. Do Idomeni przybyło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach