@sebawo: Oczywiście, że tak. Chodzi mi o to, że Izrael (słusznie) broni swoich granic, jednocześnie krajom europejskim daje komunikat, że mają wpuszczać nachodzców, a nasze plugawe, eurokołchoźnicze lewactwo bierze to o zgrozo! za coś w rodzaju rozkazu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W myśl starej prawdy "winien ten, kto odniósł korzyść" zastanawiam się, czy za zalewem"uchodźców" nie stoi Kościół katolicki? Korzyści są oczywiste: ustawi się w roli "zbawcy białej Europy", przedstawi siebie jako jedyną akceptowalną alternatywę, zrzuci przy okazji winę za najazd ciapatych na ideowego przeciwnika - lewicę. A jeśli muslimy zrobią jakiś zamach na biskupa,albo masakrę podczas mszy, to jeszcze lepiej - nic tak nie wzmacnia Kościoła, jak męczeństwo... #przemyslenia #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eurostat opublikował , że w 2014 w Unii urodziło się 5,1 miliona dzieci. W tym samym roku, zgodnie z danymi CIA factbook w Nigerii urodziło się 6,8 miliona dzieci, a w Etiopii 3,7 miliona. Czyli tylko w tych dwóch krajach afrykańskich urodziło się dwa razy więcej dzieci niż w Unii. Ponieważ obecnie przeciętna kobieta w tych krajach ma przeszło 3 razy więcej dzieci niż kobieta w Europie, to jeżeli nic w zwyczajach
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zgodnie z danymi CIA factbook w Nigerii urodziło się 6,8 miliona dzieci, a w Etiopii 3,7 miliona.


@dawid-rams: Te dane podają liczbę dzieci które się urodziły i przeżyły czy łącznie z tymi które zmarły?
  • Odpowiedz